Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hatalmas anyajeggyel az arcán...

Hatalmas anyajeggyel az arcán született baba?!

Figyelt kérdés
Tesomnak babája született, az arcán jobboldalt ,az orra mellett körülbelül egy 2x3 centiméteres anyajegy, elég nagy szegényeknek. Mikor megszületett az orvosok azt hitték,hogy csak szülés közben nyomodott meg,de mostmár tisztán látszik,hogy anyajegy. Semmi teendő nincs vele,nyáron kenegeti kell majd naptejjel, és 2 éves kora körül lehet majd megműteni,ha szeretnék, és valószínű hogy meg fogjak majd,ugyanis tényleg nagy,minket nem zavar viszont nem akarják hogy az oviban-iskolában csufolkodasnak legyen kitéve. Mitől születhet így egy baba? Ismertek hasonlót?
2017. márc. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárkinek lehet, bárhol nagyobb anyajegye mindenféle kóros állapot nélkül. Ez nem fejlődési rendellenesség, hanem esztétikai hiba. Így hozta a véletlen... nincs igazából oka.
2017. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a labamon van egy nagy. Mindig is zavart, de a szuleim nem szedettek le:( a babam szerencsere nem orokolte.
2017. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

a kislányom ovistársának is ilyen. neki is az orra bal oldalán van egy jó nagy anyajegy. Amikor előszőr láttam kicsit cikis helyzetbe kerültem,.mert szólni akartam anyukának hogy: valamivel összekente az orrát..-aztán mondta hogy:az egy anyajegy..

Ő már 6éves,eddig semmit sem kezdtek vele..nem tudom hogy azért mert nem lehet,vagy csak nem foglalkoznak vele

2017. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a karom szulettem egy hatalmas anyajeggyel. konkretan a konyonokom elulso oldalan van. gyerekkoromban rettentoen zavart. raadasul pupos is. es van amikor egeszen nagy lesz a homerseklettol fuggoen. gyerekkoromban nrm mutottek meg. nem vallaltak az orvosok. 18 evesen raszantam magam es akkor azt mondtak hogyha megmutik akkor egesz karomat vegig kell vagni es akkor heg lesz rajta es rettento kockazatos. akkor azt momdtam hogy nem. ma mar felnott no vagyok es egyltalan nem zavar. valahogy hozzamnott :)
2018. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!