Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan utasítsam vissza a sok...

Hogyan utasítsam vissza a sok holmit?

Figyelt kérdés

Apám barátnője olyan helyen dolgozik, hogy tud hozni pelenkát (200db). De mi van ha nem jó? Dobjak ki 200 pelenkát? Vagy keresgéljek nekik új anyukát?

Meg olyan helyen dolgozik ahová visznek be ruhát,erre onnan is hozni akar. De én nem akarok ilyen "segély" ruhát ráadni.

Apa veszi a babakocsit, ezért, hogy mondjam, hogy az jöhet, de a pelenka meg a használt ruhát hagyjuk?

Sok új ruhát kapok a baratnőjétől tudom ezektől is elesnék ha visszautasítanám.

Mi legyen szerintetek!?



2017. márc. 3. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Gondoltam hogy az adományok nem kerülnek jo helyre


Mondd azt, hogy a rászorulóknak valot a rászorulóknak adja

2017. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mondd, hogy megvesztek mindent, pelenkatol a babakocsiig, nem kell semmi.
2017. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Mondd meg neki őszintén, amit gondolsz.

A ruhákat hagyja ott, hogy valóban eljusson olyan gyerekekhez, akik tényleg rászorulnak.

Pelenkára pedig mondd meg, hogy nektek az a fajta nem vált be. Vagy nem jó a méret. Ennyi.

2017. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha van helyed fogadd el, hidd el otthonra mikor összebüfizi/összekakilja napjába többször is, elhiszed h nem fogod a legszebb, legújabb rucit ráadni :D Persze nem szakadtat, foltosat stb..

Vagy,ha mégsem kell akkor egyszerűen megmondod, hogy nincs rá szükség, de akkor számolni kell azzal is h mást sem kaptok..

Pelust meg eltudod ajándékozni védőnőhöz stb, ha nem válik be..

2017. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Mivel kapsz tőle olyat is, ami kell, fogadj el mindent, ami nem kell ajándékozd tovább, nagyon sokan örömmel átveszik.
2017. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Mondd meg neki, hogy nem szep dolog lenyulni, kivalogatni az adomanyokat👎
2017. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
En orulnek a pelusnak.
2017. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
A rászorulónak meg jó az agyonhasznált ruha, mi? Mert barinő kiválogatja a minőségit. Rúgnám ki a fencikébe az ilyet.
2017. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Vagy fogadj el mindent és az adományokból származó ruhákat vidd el egy segélyszervezethez, családsegítőbe, stb.. csak ne oda, ahol a "barátnő" dolgozik.

(Amúgy sajna én is tapasztaltam milyen sok a lenyúlás az ilyen adományozós helyeken...)

2017. márc. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként azok a ruhák tényleg újak, amit apud barátnőjétől kapsz? (Csak, mert elég sok olyan adomány is érkezik, amiben nagyon jó minőségű, szinte új ruhák vannak. Aztán lehet Babi néni púlóverében flangálsz, csak nem tudsz róla...)
2017. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!