Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves baba szinte végig...

Féléves baba szinte végig sírja az éjszakákat, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sírva ébred, ordít, jó ideje nem alszik a saját ágyában (jó 1 hónapja már). Nappal viszonylag nyugodt, jó kedélyű, de az éjszakák... 4 hónapos koráig egész jó volt, gyakran át is aludta az éjjeleket.

Mi lehet a háttérben?



2017. márc. 6. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2017. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Arra gondoltunk mi is, de még nem látni neki ott semmit, nézegetem minden nap, hátha.

(Remélem nincs semmi komoly baja, orvoshoz sűrűn járunk.)

2017. márc. 6. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, a fogzás a bűnös..fent már fehérlik a 2 metsző és 2 szemfoga,de nem akar áttörni neki. Sztem nálatok is mozgolódnak a fogacskák.
2017. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogzas, tejfeherje/tojasfeherje-allergia
2017. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogzás, hasfájás?
2017. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogzas 1000 %. Nekem is pont 4 honapos korukig aludtak a gyerekek, amig el nem kezdodott naluk a fogzas, azutan nem aludtak az egy ejszakat sem.
2017. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még megfordult a fejembe, nem a hasával van-e valami gond, de remélem, akkor tényleg a foga.

(Még 6hós státusz nem volt, de amint lesz, a védőnőnek azért megemlítem.)

2017. márc. 6. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy adsz neki éjszakára nurofent. Attól hogy nem látszik semmi feszítheti az ínyét a foga. Nyilván nurofent nem adhatod folyamatosan de segíthet hogy legyen 1-2 nyugodt éjszaka. Mi fürdés előtt adtuk neki és mire aludni kellett hatott is és nyugodtan aludt 2-3 estét kapott aztán megint ébredés és sírás volt. Akkor dologellel és dentinoxszal kentük. Ki kell bírni, 5 hónaposan kezdődött nálunk , most nyugodtabbak az éjszakák, 2 éves. Még 4 fog kibújását várjuk.
2017. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!