Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hósan baj, ha nem nézegeti...

3,5 hósan baj, ha nem nézegeti a kezét a babám? A játszó szőnyegén már ütögeti, próbálja megfogni a játékokat, a rúdba kapaszkodik, de a kezét nem nézegeti. Nem is fogja, más jobban érdekli?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést anno én írtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

napokig ezen rágódtam, hogy nem nézegezi a kezét.

Azóta 14 hónapos lányom, mimden csinál amit szabad és amit nem szabadna, de kezét soha nem nézegette:-))

2010. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom mindig mindent akkor csinál, amikor a szakirodalom előírja (pl felülés, kúszás, mászás, stb), de a kezét SOHA nem nézegette. Szerintem ennél sokkal érdekesebb dolgok is vannak.
2010. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy a színes játékok érdekesebbek, már ha vannak körülötte.

De sosem lehet tudni, pl. hogy a mászást manapság nagyon fontos dolognak tartják, hogy azt jó ha nem hagyja ki a baba.

2010. máj. 10. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam mostanában nézegeti, hogy elmúlt egy éves :)))))))
2010. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom sem nézegette igazán a kezét.Ő felfedezte, hogy van neki.Szerintem ez éppen elég.amikor először tapasztaltam nála,hogy rácsodálkozik a kezére úgy 5 hónapos volt.Én ezt a nézegeti a kezét úgy értelmeztem, hogy ha próbál valamit elkapni,a szájába veszi a kezét, tudja és értelmezi van kezem és hozzám tartozik.Ne izgulj!
2010. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj rajta. Az én lányom soha nem nézegette a saját kezét. Ha mi odatartottuk a kezünket, azt megfogta, forgatta, de a sajátját sosem. Azóta már felnőtt, és nem vettük észre, hogy a kéznézegetés kimaradása bármiben is visszavetette volna, se fizikailag, se szellemileg: remekül süt-főz, kreatívkodik (gyöngyfűzés, szalvétatechnika, stb), 17 évesen középfokú nyelvizzsgázott (elsőre sekeresen)
2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!