Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom heti 7 csepp...

1 éves kislányom heti 7 csepp vigantolt kap, azaz vasárnaponta 7 cseppet az jó? A napi cseppek valahogy nem jöttek össze sokszor kimaradt. Ez nem baj?

Figyelt kérdés
sokaktól hallottam hogy lehet igy is, de vannak akik azt mondják ez nem jó..akkor most mi az igaz?

2017. márc. 8. 15:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Én is úgy tudom, hogy nem jó. Az viszont járható úgy, hogy ha előző nap kimaradt, akkor ma adsz kettőt. De így egyben 7 lehet sok egyszerre.
2017. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%

Úristen, de még a gondolat is...

Túl akarod adagolni 7-szeres adaggal, kényelemből?

Normális ember még csak nem is gondol ilyenre.


Ha rólad lenne szó, a heti adagot bevennéd vasárnap? Mert én nem... Értem én, hogy "csepp", de a kislányod meg kicsi...

2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Ez így nem jó. Tessék szépen elolvasni a tájékoztatót és beszélj a gyerekorvossal.
2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
a D vitamin zsírban oldódik, szóval túlterheled a máját szegénynek! tessék naponta adni, ha kimarad egy nap az még nem a világ
2017. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

#3 vagyok. Olvasd csak!

"Ha elfelejtette bevenni a Vigantol cseppeket

Amennyiben elfelejtette bevenni a Vigantol cseppeket, várja meg a következő bevétel időpontját és folytassa a készítmény alkalmazását az orvos által előírtak szerint. NE VEGYEN BE KÉTSZERES ADAGOT A KIHAGYOTT ADAG PÓTLÁSÁRA. Amennyiben több napig nem alkalmazta a gyógyszert, forduljon kezelőorvosához."

Figyeld a nagybetűs részt! Te meg HéTSZERES adagot adsz be a kisgyerekenek.

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Fogamzásgátlóból is hetente egyszer veszed be a heti adagot egyszerre?
2017. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%

Én senkitől nem hallottam még ilyent, és interneten sem olvastam. Nem véletlenül mondja minden gyermekorvos, hogy napi egy csepp, vagy napi kettő csepp.


Szerintem semeddig nem tart, ha este fürdés után adsz neki egy cseppet. Ha kimarad 1-1 nap nem gond, no de ne vasárnap pótold be az egész heti adagot. Nem szabad!

2017. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Egy nap 7 az túl sok. Próbáljátok megszokni azt, hogy naponta 1. Ha meg elfelejtesz valamelyik nap adni neki, akkor másnap ne 2-t kapjon. Ha épp egy héten 6-ot kap pl. 7 helyett az nem tragédia még.
2017. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

pont itt olvastam nemrég hogy van aki egyszerre adja be

csak azért kérdem

2017. márc. 8. 15:47
 10/27 A kérdező kommentje:
volt egy olyan válaszoló aki havi adagban adta..
2017. márc. 8. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!