Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szó szerint egész nap...

Babám szó szerint egész nap visít, keservesen sír, csak akkor nem sír, amikor eszik. Most lesz egy hónapos. Már félek, hogy valami idegrendszeri/mentális baja van, csak még nem tudunk róla. Tapasztalat, vagy valami jótanács?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Miert lenne abnormalis az,hogy egy egy honapos gyerek sir?? Majd fog meg tobbet is sirni ne aggodj,ha majd pl. jon a foga. Akkor mit fogsz feltetelezni,azt hogy autista?
2017. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Hasfájás? Az enyémnek az volt. Mi történik, ha hassal alkarra fekteted és járkálsz vele? Elvileg meg kellene nyugodnia ha hasfájás, az enyémnél rendszeresen segített. Jó tanács meg.. attól függ miben. Sok oka lehet. Maradhat éhes, lehet álmos, fájhat a hasa, ki tudja még mi..
2017. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első: nem olvastad el rendesen a kérdést, ha azt írod, hogy ennél többet fog sírni, mivel ennél többet már nem is lehet. Ha csak sírdogálna, eszembe se jutna ilyen, de ez egész napos üvöltés, a nem normális fajtából.
2017. márc. 8. 20:37
 4/16 A kérdező kommentje:
Második: Azt konkrétan még nem próbáltam, de ki fogom, köszi, bár hason nem szeret lenni. Akárhányszor hasra tettem, mindig átfordult eddig.
2017. márc. 8. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1 honapos mindig atfordul? Azt hogy....?

Van rendesen tejed? Nem marad ehes?

2017. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Melege van? Fázik? Növekedési ugrás?

Próbáld meg hordozni, igény szerint szoptatni... ilyesmi. :)

2017. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Addig fészeklődik, amíg először az oldalára majd a hátára kerül. Borzasztóan be tudja feszíteni az izmait. Szerintem nincs melege és nem is fázik, de azt sajnos nem tudom, hogy biztosan hogyan tudnám megállapítani.

Tejem van, de kap egy kis tápszeres pótlást is, mivel nem gyarapodott eddig megfelelő ütemben.

2017. márc. 8. 21:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasfájás is lehet az oka. Az átfordulást mond el az orvosnak. Ennyi idősen nem szoktak forogni, lehet hogy túl feszes az izomzata. Emiatt lehet nyűgösebb. Tornával könnyen helyrehozható, de foglalkozni kell vele.
2017. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban atfordul, az lehet a túl feszes izomzat jele is, ami okozhatja a sírást.

De nekem is eszembe jutott, hogy jól lakik-e, hasfájós-e, nincs-e melege stb.

2017. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Atfordulas boven 3-4 honapos "mutatvany", megmutatnak dokinak hogy normalis-e hogy ennyire megfeszul.
2017. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!