Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valoban folosleges megvenni...

Valoban folosleges megvenni mindenfele jatekot a babanak? Melyek azok a jatekok amelyeket azert jo ha megveszek neki? Valami ami felkeltene a figyelmet, es fejlesztene is

Figyelt kérdés
Most 5 honapos a lanyom es nem nagyon erdeklik a jatekok, megis szeretnek neki venni ezt azt , hogy lekosse egy kicsit es meg fejlessze is . most van neki egy zenelos jateka par zorgoje, egy csipogo, ket plusse ami rezeg ,2 ami nem csinal semmit, vagy 3 ragokaja, vizhatlan konyvecske, puha labda
2017. márc. 9. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám lassan 5hónapos lesz. Nagyon szereti a lógós, felakasztós játékokat. A hordozón is lógnak játékok, a pihenőszékére is lehet akasztani, a kiságy szélén is van egy-két apróság. Nagyon tetszik neki, már nyúl értük, meg akarja fogni. Van játszószőnyege, azt is szereti, ott is lógnak a játékok. Azt vettem észre, hogy azok tetszenek neki legjobban, ami nagyon színes és van ,,arca,, tehát szem, száj stb. Az olyanoknak dumál egyfolytában. Még csak most kezdi fogdosni a dolgokat, úgyhogy eddig azok a játékok amiket fogni kell nem érdekelték. Meg nemrég vettem neki ilyen kis karkötő szerűt. Plüssből van, tépőzáras és van rajta egy maci fej. Nagyon színes. Rá lehet csatolni a kezére, és még csörög is. Na ez is nagyon tetszik neki. Ahogy mozgatja a kezét úgy csörög és ugye megütni nem tudja magát, mert puha.
2017. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 honapostol mit varsz? Meg fel sem fogja hogy az o jatekai. Boven eleg az amit irtal. Fejleszteni egyik jatek sem fogja, az agya es ertelmi kepessegei fognak fejlodni az ido mulasaval, igy egyre tobbfele jatekkal tud majd jatszani.

Enyem 6 hos mult, ugyanigy zenelo, csorgo jatekokkal jatszik.

2017. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyelőre teljesen felesleges, épp elég ami van neki.. :) Kisfiam 6 hós volt,mikor karácsonyra kapott zenélő körzongorát, apájával jobban elszórakoztunk vele :D Most 9 hós, és nemrég kezdte el érdekelni úgy, hogy egyedül játszik vele.. :) Eddig nála is a csörgők, rágókák illetve az óriás plüss állatok voltak menők, amiket lelehet birkózni :D De azt vettem észre egyébként, hogy egy csomag ropival, vagy fakanállal jobban eljátszik,mint bármivel.. :)
2017. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Egyelőre ne vegyél mást. Nézz körül a háztartásban, válogass különböző anyagú, alakú, színű, tapintású dolgokat, és ezek közül néhányat akassz fel a gyereknek elérhető távolságra, rakd őket a közelébe. (kiskanál,tölcsér,pogácsaszaggató, színes zsebkendő, kicsi pillepalack, amibe néhány színes gyöngyöt teszel és rászorítod (ragasztod) a tetejét, egy másik, amibe festékes vizet öntesz,és valami lebegő mütyürt dobsz bele.

A legközelebbi ajándékozós alaklomra sugalmazd a rokonoknak, hogy vegyenek a babának egy tükröt. (Műanyag, törhetetlen babatükröt.) Sok kicsi szereti nézegetni a saját arcát.

2017. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mar a legkisebbem is 5 eves, de babakora ota a plussok kotik le a legjobban. 5 honaposan meg csak aludt veluk, de mire fel tudott ulni, addigra fantazialt, jol elvolt a plussokkel, ami a mai napig igy van.
2017. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!