Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtok a babának babaviz...

Meddig adtok a babának babavizet, és mikortól kaphat sima ásványvizet, amit mi is iszunk?

Figyelt kérdés

Most 9 hónapos. Mindenhol mást írnak..

Köszi a válaszokat.



2017. márc. 13. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Soha nem adtam nekik babavizet,. Amíg picik voltak, babateát ittak. 6-7 hónaposan csapvizet, amit mi is iszunk.
2017. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akik ide jöttek lepontozni, azok miért nem válaszolnak a kérdésre, ha mondjuk nem tetszik nekik a válaszoló válasza?
2017. márc. 13. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan sosem vettem babavizet, mert forraltam neki, de nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves korától ihatja simán a csapvizet. Ebből kiindulva max. 1 éves korától adhatod neki szerintem
2017. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor után lehet csapvizet, de mivel nálunk kemény a víz és én se innám meg , gyerekkel se fogom megitatni, én mindig is ásványvizet fogok neki adni csak késöbb már nem babát.
2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a fiam, tegnap kapott először csapvizet, de csak azért mert elfogyott a babavíz.. Szerintem egy darabig még maradok ennél, csapvitet én sem szívesen iszok
2017. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a víz ásványi anyag táblázatát és hasonlítsd össze egy hozzataplalasi táblázattal. Egy "sima" ásványviznek lehet olyan magas asványi anyag tartalma valamiből, ami nem jo egy kicsinek. De pl a Szentkirályi simán adható babakortol
2017. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
fél éves korig babavizet, utána forralt csap vizet, 1 éves kortól sima csapvizet. Magyarországon - és itt ahol élek - nagyon jó a vízminőség...pocsékolás palackozott vizet adni.
2017. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves korig szentkiralyi mentes vizet kapott (ez forralás nélkül adható babáknak), utána pedig csapvizet és ásványvizet kap felvaltva, mikor melyik.
2017. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kortól adok, mi is azt isszuk, de vannak különbségek köztük. Én meg szoktam nézni a nátrium tartalmát, nestlét vagy szentkirályit szoktunk venni egyébként.
2017. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Én Szentkirályit iszom, a babának is azt fogom adni. (A víznek nálunk nincs jó íze.)
2017. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!