Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik hét hònapos...

Mit eszik hét hònapos babátok egész nap?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém anyatejes volt, szóval 6 hósan kezdtem az ételek bevezetését. 7 hós korára egy nap 1-2 kanál baba zabkását evett reggelire 1-2 kanál főt krumplit/répát ebédre és uzsira reszelt almából is 1-2 kanállal vacsira meg a megmaradt ebédből 1-2 kanállal. Ezen felül igény szerint szoptattam. :)
2017. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tápszeres volt és ennyi idősen 99 %-ban azt is evett. 6 hónaposan kezdtük és még messze nem volt kiváltva étkezés.
2017. márc. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyatejes, 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást.

Egy étkezést sem váltottunk még ekkor ki, viszont kapott ebédet és vacsorát. Ő nagyon érdeklődött az evés iránt, emiatt is vezettem be a vacsorát.

Azt érte, amit a védőnő által adott hozzátáplálási táblázatban volt.

Reggelire szerette az almát, banánt. Grízzel kevertem általában.

Ebédre igyekeztem zöldséget adni neki hússal. Ezt is szerette, de alapvetően édesszájú.

2017. márc. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes, hozzátáplálással sehol sem tartunk, néha hajlandó kóstolni valamit, úgyhogy 99 %-ban anyatejes.
2017. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom rengeteg kulonbseg van egy olyan 7hos kozott aki aznap toltotte be a 7et es egy olyan kozott aki holnap lesz 8 honapos, szoval kerdes hogy te pontosan milyen koru gyerekre gondolsz.

Az enyem most tolti a 7et, egy etkezest mar kivaltunk, melle megy a 4x200ml tapszer. De par hete meg csak fel adag bebietelt evett es mindig hagyott a tapszerbol. Szoval sokat szamit 1-2 het is.

2017. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!