Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejérzékeny a babám?

Tejérzékeny a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam anyatejes gyümölcsöt kóstolt már néhányat. Kb 3 hónapos kora óta ekcémás a bőre hol jobban hol kevésbbé. Azt vettem észre ha én bármilyen tejterméket fogyasztok szinte azonnal kipöttyösödik a kis bőre. Tegnap pl egy szelet rántott sajtot ettem ebédre és estére tiszta pötty volta hasa, a mellkasa, a karjai. Igyekszem kizárni a tejtermékeket az étkezésemből, ritkán fogyasztok, de néha megkívánok pl egy gyümölcsjoghurtot. Kérdésem az lenne ha a babám ennyire nem tolerálja a tejtermékeket akkor tejérzékeny? Kinőheti? Ilyen estben mikor milyen tejterméket lehet kóstoltatni?
2017. márc. 18. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Kinőheti ha szigorú diétába kezdesz, igen nagy eséllyel tejérzékeny, mi 1 évesen kellett adjunk joghurtot neki de nem bírta. Még mindig azt mondják, hogy kinőheti.

De oké, én itt leírtam a tapasztalatomat, azért mindenképpen beszélj erről az orvossal!

2017. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!