Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám sokat kakál...

2 hónapos babám sokat kakál és sokszor sir. Alábbiak alapján mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Második babám de esküszöm mintha nem neveltem volna soha gyereket. Ez a baba kislány. Születésétől olyan kis nyughatatlan. Keveset aludt de nem sirt nyüglődött. Kapott biogaia cseppet plusz kolieff. Attol olyan hasmenése lett , hogy elfertőződött 3 keresztes lett a vizalelete. Hiába cseréltem rögtön pellust.ár át álltunk az espumisanra. Egy darabig jo is volt. De megint sokat sir. És nagyon sokszor kakál megint. Anyatejes szépen fejlődik. De nagyon sokat sir. A vizeletét néztük hálistennek negativ lett. Kedden kapott utoljára antibiotikumot.

Ezek alapján valakinek valami ötlet!? Mert szegény babának is rossz meg a tesójának is mett szegényre semmi időm nem marad.



2017. márc. 18. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessek adni neki folyamatosan valami probiotikumot. Lactiv baby, linex baby . Normaflore stb

Ha esetleg puffadt szelcso...

Es figyelj oda hogy mit eszel.

2017. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden mentesen étkezel?

Itt az lehet a gond :(

2017. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Normaflort kap minden nap. Nagyon odafigyelek mit eszek. Azt nem irtam. Mert a nagyobb gyerekem tej allergiás. Ekcémás. A kicsinek gyönyörű a bőre őbnem lett ekcémás de a twjre ő is lehet allergi. Ugyhogy már a terhesség alatt sem fogyasztottam tejet. Savanyitottbol is nagyon minimálisat. Most nulla tejtermék. Meg persze a puffadztoakat sem eszem.

Nagyon tanácstalan vagyok mi lehet a baj.

2017. márc. 19. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
A hasmenes inkabb tejcukor allergia. Laktaz cseppeket probald ki eteteskor. En a cicimre cseppentettem szopi elott.
2017. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hagytuk abba mert szo szerint vizet kakákt. Azért kappot fertőzést. Legalabb is én arra fogtam. De most szinte ugyanugy sokat kakál de annyira nem folyos.
2017. márc. 19. 07:28
 6/9 A kérdező kommentje:
De nagyon sokat is eszik. 3oránként evett most éjszaka is
2017. márc. 19. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvosunk nem ajánlotta a normaflort, helyette protexint.

A sok evés nálunk is okozott ilyen vizes, zöldes székletet. Nem hiszem, hogy a ti esetetekben ez az elsődleges baj, de ronthat a helyzeten.

Volt egyszer még hasonló esetünk, de az egy hétig tartott. Elvittem orvoshoz, és a következőket kapta:

Protexin, humana só, B6 vitamin, hidrasec (ez hasfogó, de ezt nem használtuk)

Remélem, a többiek tudnak pontosabbat mondani. Jobbulást.

2017. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálunk ez 7 hósan volt, szóval lehet, h ezek nem vonatkoznak 2 hós babára!
2017. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Azota kicsit kevesebbet kakál. Viszon jo náthás lett. Szegénykémnek most ezért van sírhatnékja.

2017. márc. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!