Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a nadrágpelenka...

Mi a különbség a nadrágpelenka és a bugyipelenka között?

Figyelt kérdés
Első gyermekemet várom és nem tudom, milyen pelenkát vegyek majd. Mi a különbség ezek között, illetve melyik a jobb? Textilpelenka vagy az eldobható éri meg jobban?

2017. márc. 19. 07:42
 1/3 thuesday ***** válasza:
100%
A nadrágpelenkát rá kell hajtani a babára míg a bugyipelenkába csak (mint egy bugyit) két láb be és kész.
2017. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nadrág pelenka jó újszülötteknek.Az az,amit oldalt kell rögzíteni.A bugyi pelenka gumirózott,és mint a bugyit,úgy kell felhúzni.De ez már nagyobb,mászó-menő gyerekeknek javasolt.Szerintem újszülött méretben nem is gyártanak.Én eldobható pelenka párti vagyok.
2017. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A bugyipelenkát egy örökmozgó totyogónak egyszerűbb cserélni és azt mondják szobatisztaságnál is praktikus, itt még nem tartunk, másfél évesem van. Nagyon pici méretben én úgy tudom nincs egyébként. De gumis a dereka, nem kell tépőzározni, mint egy bugyi kb.

A nadrágpelenka pedig ugye 2 tépőzárral záródik.

A mosható pelenka már nem textílt jelent, keress rá, jól is mutatnak, bár van velük plusz munka és kezdésnek pár nem olcsó, de hosszútávon megtérül. Ennek ellenére én az eldobhatót kényelmesebbnek gondolom.

2017. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!