Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gólyacsípés mikor múlt el?

Gólyacsípés mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Gyönyörű kislányom 1 hónapos és a szemhéjain és homlokán középen gólyacsipéssel született. Akinek szintén így született a babája mikor múlt el neki teljesen? Tudom,hogy magától fog elmúlni és ez időbe telik de kiváncsi vagyok.És,hogy erre semmi nincs mivel magától szívódik majd fel.
2017. márc. 19. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, ha off...

Gólyacsípés? Még sosem hallottam ezt a kifejezést! :-o

2017. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekünk igaz nem volt de olvastam már róla. Van akinek pár hónapos korában elmúlik, van akinek pár éves korában de láttam már felnőtt embert is ilyennel.


#1 Tűzfoltról lehet, hogy hallottál már. Azt hiszem a kettő ugyanaz.

2017. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A kislányom 4 hónapos múlt, és a tarkóján még mindig ugyanúgy ott van. Még csak nem is halványodott. Az apukájának is ugyanott van, és neki pl.nem múlt el (29 éves).


Barátnőmnek a kisfiának pedig 8 hónaposan tűnt el. Szerintem változó. De a tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok.

2017. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Angyalcsók, gólyacsípés, napfolt... Sok neve van. Az én kisfiamnak is van, hasonló elhelyezkedéssel, és a feje hátulján a hajasfejbőrön is, ő most múlt 4 hónapos, és már sokat halvanyult. Neha a homlokán alig latszik, a szemhéján erősebb. Ha sír, vagy erőlködik jobban látszik.
2017. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#2: Utánaolvastam. Nálunk lazacfolt. Sokan keverik a tűzfolttal.

A tűzfot sosem tűnik el. A lazacfolt pár hónap, egy éves kor előtt eltűnik magától.

2017. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan "rágugliztam"

A lányomnak hasonló van a hátán. 1,5 éves. Ugyan akkora ez az izé, mint születésekor.

Nekem is azt mondta a dokink h magától elmúlik. Azért nyaralás előtt elviszem bőrgyógyászhoz ( hogy igényel e valami extra napozós krémet vagy bármit)

2017. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem 6 éves a kisfiam,a homlokán középen 3 centi széles a szemöldökétöl a hajáig tarto golyacsipéssel született.A szemhéján is van neki,meg a tarkoján is.A férjemnek szintugy a mai napig is van a tarkoján.

Nem mult még el a kisfiamnak,csak halványodott.De ha ordit,vagy sir akkor bevörösödik és ugyanugy látszik,mint mikor megszületett.

Amikor született nagyon zavart,de mára már ugy megszoktam,meg mindenki más is ,hogy észre se vesszük.

Szerintem nem fog már elmulni.Ez az ö szexepile :)

2017. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Haemangioma a neve azt hiszem.
2017. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Hallod,kajak azt hittem megcsípte a gyereked egy gólya,mikor a listában elolvastam a kérdést!

Néztem is,hogy hogy a pichába csípte meg,mikor még vissza sem jöttek a gólyák! :-D

Az ember mindig tanul valamit!

2017. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A tűzfolttal szokták keverni, maguk az orvosok is. Rajtam és egy unokatesómon is volt egy, mindkettőnkről azt mondták majd eltűnik. Az övé egy éves korára felszívódott, az enyém köszöni de a mai napig boldogan él a hátamon.


Ha valóban gólyacsípés akkor pár éves koráig elmúlik.

2017. márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!