Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babák anyukáit...

7 hónapos babák anyukáit kérdezném: nálatok is sok mostanában a nyűgösködés, elégedetlenkedés, unatkozás? Ez egy ilyen korszak?

Figyelt kérdés
Kisfiam mèg csak körbe-körbe kúszik, egy darabig elvan a játékaival, aztán kiabál, visít, az se jó ha közben ott vagyok mellette. Ha már kúszik, mászik javul vajon a helyzet? Másik kérdésem: a ti babáitok hányszor alszanak nappal? Köszi!
2017. márc. 21. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Kislányomnál ez egy nagyon mozgékony korszak volt, mert akkor kezdett el mászni és azzal szinte egyszerre akkor állt fel mindenhol, ahol valamibe bele tudott kapaszkodni, és hangosan kacagott ha ez sikerült, engem meg a frász kerülgetett mikor egyenesen hanyatt dőlt mert elengedte a kapaszkodót.

Aludni 3*30 percet aludt egy nap, éjszaka egyszer ébredt.

2017. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom most 11 hónapos, és úgy volt, mint az első válaszolónál. Nagyon mozgalmas hónap volt!

Kétszer aludt napközben, délben kicsit többet, délután 5 körül úgy egy fél órát. (Ez most is így van)

2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre nem halad még a kúszással?-attól is simán lehet nyűgi, hogy már menne, de még nem megy neki és ez bosszantja.
2017. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez ;) körbe-körbe hason, aztán egy idő után semmi sem jó. De észrevettem, hogy idegesíti egy idő után, hogy nem tud még előre haladni. Azért is sírni kezd. Bízok benne, hogy lassan elmúlik ez az időszak is. Nekem nagyon jó alvó. 7 körül kel, délelőtt 1-1,5 órát alszik, ebéd után fél-1 órát, délután 1-1,5 órát (ez utóbbit nem igényli mindig,attól függ, hogy jön ki a másik 2 alvása), éjszaka 8-tól alszik, 2x kel szopizni.
2017. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem, előre még nem halad és szerintem ez idegesíti. Nálunk nem nagyon megy az átállás 3-ról 2 alvásra, ezèrt kérdeztem. A 3.-nál sokszor már tiltakozik, viszont 2-vel meg nem bírja ki estig. Pl tegnap 4-től már nem aludt de így szörnyen fáradt volt már 7-kor. Hány órát bìrnak ébren a ti babáitok?
2017. márc. 21. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Jon a foga, azert ilyen. Az enyem is, pedig egesz nap jatszok vele..megis elegedetlen, nyugos. Amikor kimegyek vele a szabadba, jatszoterre, akkor mintha jobb lenne a helyzet.
2017. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom már mászik, feláll, lépeget a bútorok mellett (5én lett 7 hónapos). Szinte egy perc nyugta sincs, nem marad egy helyben. Otthagyom a szobában, fél perc múlva a konyhában van. :D Nagyon résen kell lenni, mert bejárja az egész házat (a tesó szobája nagyon érdekes, rengeteg tiltott dolog van ott, így oda szökik legtöbbször).

Alvás után kicsit nyugodtabb, akkor simán elvan a játékaival akár fél órát is egyedül.


Délelőtt alszik 1,5-2 órát (8tól 1/2 10-10ig), délben max. 1 órát, délután 1,5 szintén. De van, hogy elmarad a délutáni, vagy a déli. Ma pl. fél 2től nem aludt, este 7kor kidőlt. Éjszaka legalább 4szer ébred, de van, hogy többször (jön a foga).

2017. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú, ha már 7 hónaposan lépeget, akkor nem fecsérli az idejét! :-D Nálunk is sok a tiltott kincs, nővére játékai... Ha kint vagyunk, az tényleg jót tesz! Én fiamnak még nincs amúgy foga, nem is látom, hogy jönne, persze attól mèg bánthatja már. Akkor látom másnál is van még 3 alvás. Nem tudom mikor állnak be a 2-re, nagylányom ekkor már stabilan kettőt aludt.
2017. márc. 22. 08:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is problémás már a 3alvás, de 2 még kevés...általában 3 órát elvan ébren, de az a max. Tegnap elkezdett kúszi előrefelé is, észrevettem, hogy már nem is olyan frusztrált. Lehet, nálatok is az a baj. 4-es voltam
2017. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, kedves utolsó; remélem, nálunk is így lesz hamarosan.
2017. márc. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!