Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lefordult az ágyról az 5és...

Lefordult az ágyról az 5és fél hós kisfiam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon gyötör a lekiismeret, az ágy közepén hagytam a kisfiamat, kipárnázva körbe és annyira hagytam ott, míg behoztam a tápszerét a konyhából (kb 10 másodperc) és ez idő alatt hasra érekezett, délig a szőnyegre, félig a lamináltra. Az ágy kb 40 centi magas, a kis fején volt egy pici piros volt, felsírt,de nagyon hamar megvigasztalódott, kb fél perc alatt.

Dében voltunk a védőnőnél havi mérésen, ő azt mondta, h ha nem hány és kézben nem szédeleg, akkor nincs baj. Én mégis aggódom. Mire kell figyelni ilyenkor? Rettentően bánt a dolog, annyira próbáltam kivédeni, h leforduljon, mégis megtörtént, azóta szinte csak sírok, nehogy baja legyen.

Valakinek valami tanács, hogy mit kell nagyon figyelni?

Köszönöm


2017. márc. 21. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Nyugodj meg!
2017. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
ne aggódj, minden gyerek lefordul néhányszor az ágyrol
2017. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Amit mondott a védőnő azokra figyelj, hányás, bágyadság, aluszékonyság ilyesmi, meghogy a pupilla egyforma-e.

Nyugi hidd el még pár hónap és hozzászoksz hogy bizony beveri magát ide oda és leesik innen onnan. Persze azért figyelj rá, de tényleg nem lehet mindig ott lenni mindig pont oda nézni. Hidd el ezen mindenki átmegy.

2017. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Pont így jártunk, én bevittem röntgenre. Mint kiderült, nem lett semmi baja, de megijedtem én is nagyon, bent is éjszakáztunk, nem kívánom senkinek, utólag mégis azt mondom, hogy megérte a tortúra, mert legalább megnyugodtunk. Én is sírtam, azóta nem hagyom ott sehol.
2017. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodj meg!Semmi baja! Azt figyeld amit a védőnő mondott.


Röntgenre felesleges vinni.Mit röntgeneznek?Az egész gyereket?A röntgen meg csak a csonttörést mutatja, agyrázkódást nem. A csonttörésnek vagy annak ha betört volna a feje annak nyilvánvaló jelei vannak, de ilyen korban olyan rugalmasak hogy ennyitől nem törik semmilyük. Még nekünk sem!


Mi töltöttünk pár napot más miatt a gyerekosztályon.Kizárt hogy még egyszer ott éjszakázzak ha nem rohadtul muszáj. Másnak sem ajánlom, hogy pusztán megnyugtatásból aludjon bent a gyerekkel mert lehet visszafelé sül el...én idegroncsként távoztam.Pedig a gyereknek nem volt komoly baja de amiket ott láttam, hallottam meg a nyomorgás...össze is szedtünk pluszba egy jó kis vírust.Hiszen ott tulajdonképpen csak beteg gyerek van.Sok.Egy rakáson.

2017. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Azóta már felkelt, evett szépen, játszik és visong, mosoly mint szokott, úgy tűnik én jobban megijedtem, mint kellett volna.

Köszönöm még egyszer, ment a zöld mindenkinek!

2017. márc. 21. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
De miert hagyjatok az agyon..? Ott a jaroka..
2017. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!