Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az időben milyen ruhában...

Ebben az időben milyen ruhában hozzuk haza a picit a kórházból?

Figyelt kérdés
Raktunk el neki szinte mindent, body, kisnadrág, zokni, vékony/vastag rugi, overall. Biztos ami biztos alapon, hogy majd az időjárashoz alkalmazkodunk. De ebben az időnen nem tudom mi lenne kevés vagy esetleg mar sok
2017. márc. 22. 06:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nalunk a csecsemosok oltoztettek fel a babat amikor haza hoztuk. Adtam egy zacsi ruhat, volt benne mindent....

Akkor kb 23 fok volt, hosszu ujju body, rugi es egy pled volt rajta, bele a hordozoba es meheteunk.

2017. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csak könyörgöm ne öltöztessétek túl. Tegnap is láttam egy kb 4-5 hós babát vastag téli overállban.....


Vigyetek be többféle ruhát, és bízzátok a csecsemősre. Meg tegyetek be egy takarót az overàll helyett szerintem.

2017. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor ha ezt így mind, egy takaróval kipótolva bevisszük, majd ott segítenek ezek szerint?! Szuper

Köszi a válaszokat

2017. márc. 22. 08:20
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nem öltöztették.

De sosem szabad túlöltöztetni!

Elég egy hosszúujjú body, plüssös- vastagabb rugdalózó, tavaszi sapka, kis vékony kabát, és pléd.

2017. márc. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha tuloltozteted belehalhat , mert meg nem tudjak leadni a hot.

Nem ertem a legyobb no azt hiszi, hogy ezzel jot tesz. Tegnap en is lattam egy babat vastag overallban rajta vastag takaro a babakocsiban. 20 fokban!

2017. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Márciusi kisfiamat ugyanilyen szép időben hoztuk haza a kórházból. Hosszúujjú bodyban és plüss rugiban volt, az autóig meg betakartuk egy kis pléddel. Végig aludta az utat.
2017. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én meg azt nem értem, aki csak leszól....

Egy hete még közel nem volt ilyen jó idő... ezért van elrakva overall is ....

Pont azért kérdezek, mert nem akarok ártani a picinek ...

2017. márc. 22. 11:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Senki nem szólt le! Csak mondtàk h sokan túlöltöztetik...

Ne légy ennyire érzékeny. :)

2017. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem még két hetem van szülésig, én is bizonytalankodok, pedig 3. baba. :) Ha ilyen marad az idő addig, akkor body, plüss rugi, vastagabb kardigán, tavaszi sapi, és a kocsiig vékonyabb, tavaszi pléd van neki bekészítve. A kocsiban pedig kicsit "kibontom", pléd, sapi, esetleg kardigán le. Ha elromlana az idő - gondolok itt esőre, erős szélre - készítettem a szekrénye elejébe egy vékonyabb, plüss overált, meg egy vastagabb sapit, és megmutattam a páromnak, hogy akkor majd azt kell behozni, ha jön értünk. :) De az is lehet, hogy két hét múlva már pléd sem kell. Ezt úgyis azon a napon látod meg, mikor indultok haza. :)
2017. márc. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mi tegnapra vártuk a kisherceget, és ugye pár napja még sokkal rosszabb idő volt, vasárnapra megint rosszabb időt mutat, de így akkor inkább bekészítek minden lehetséges időhöz valót, nehogy aztán a férjem rossz "kupacot" hozzon be :D
2017. márc. 22. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!