Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos fiam utálja a hasán...

6 hónapos fiam utálja a hasán és még nem fordul át, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta járunk gyerektornászhoz de még mindig nincs eredmény. Nem akar átfordulni csak a hasáról a hátára, mert a hasán utálja. Igaz koraszülött de így is aggódom, 6 héttel jött hamarabb. Van valamilyen tanácsotok? ti hogyan oldottatok meg hasonló problémát? Előre is köszönöm.

2017. márc. 22. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A korrigált kor szerint 7 hónapos korig ráér. A tied akkor kb 4,5 hónapos korrigált szerint? De gondolom nem hasraütésszerűen vitted gyógytornászhoz, mit mondtak? Lehet normális is. Persze valameddig oké, hogy utál hason lenni, az enyém is utált kb 5 hónapos korig (ő időben jött) aztán elkezdett szépen támaszkodni nyújtott karon, meg egyik kezén könyökölt másikkal tudott nyúlni, de eleinte ez nehéz meló nekik, meg kell magukat tartani.
2017. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom is utált hason lenni. Én úgy szoktatam, hogy magamra tettem hason mindig mikor sírt, akkor még hagytam egy kicsit ( énekeltem beszéltem hozzá) aztán átfordítottam.

Mikor már tudott mindkét irányba forogni ( egy héten belül tudta oda vissza) akkor is sokszor nekem kellett visszafordítanom hanyat mert " lusta volt". Inkább bőgött minthogy megforduljon.

De semmi baja nem lett attól h nem " akart" forogni.

2017. márc. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 héttel jött korábban a fiam, szintén járunk tornára feszesség miatt, és majdnem 6 hónaposan sikerült megtanítania a tornásznak megfordulni de vissza nem akar. Ő meg annyira szeret mostmár a hasán lenni hogy nem akar visszafordulni akkor sem ha elfáradt inkább sír :( a torna szerintem segíteni fog csak idő kérdése. Remélem jó szakemberhez jársz és segíteni fog.
2017. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a kisbabám, 3 hete járok vele gyógytornászhoz. Magától még egyik irányba sem forog, hason lenni nagyon utál és repülőzik meg sír. Itthon is minden nap gyakorlok vele, nem elég a gyógytornásznál. Így sokat fejlődött már. Közben Bowen-technikával ( [link] is kezeli a gyógytornász, az nagyon jót tett neki!
2017. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. márc. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!