Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki járt már úgy, hogy a...

Valaki járt már úgy, hogy a nagyobb tesó ráesett a kicsire?

Figyelt kérdés
2 hónapos babámat leraktam az ágyra amíg kidobtam egy zsepit,4 éves tesója meg pont felmászott az ágyra és egy nagy párnával hadonászott.Elesett és pont a baba mellé.A párna ráesett így nem láttam,hogy a lányom megütötte e.Gyorsan levettem róla a párnát és csak annyi volt,hogy görbült le a szája.Nagyon megijedtem.Ha ráesett volna ugye akkor nagyon sírt volna?
2017. márc. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, biztos sírt volna. Viszont tényleg vigyázz, mert egy 4 éves tesó nagy veszélyforrás lehet. Tud akkorát is ütni, hogy még egy felnőtt is csillagokat lát. Lehet én parázom túl, de inkább eltöltenék azzal plusz egy percet, hogy elviszem a kiságyáig, belerakom, kidobom a zsepit, utána érte megyek a kiságyba.
2017. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen.jó lecke volt.nem gondoltam volna mert egy nagyon nyugodt kis nővérkéje van.
2017. márc. 23. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk babakocsistól borította fel a nagytesó a picit a járólapon. Indultunk volna sétálni, elszaladtam pisilni. Nem lett semmi baja.
2017. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3hònapos feküdt a nagy àgy közepén mellette ült a 4évesem. Mellettük pakoltam a polcon, de màr csak az orditàst hallottam. Azt mondta csak egy puszit adott a kezére, de a kicsi lila fejjel orditott, alig birtam megnyugtatni
2017. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 25 hónaposom állandóan bújik a 8 hónapos húgához szeretetből, majd ráfekszik. Szegény nem is szereti, hogy nem hagy mozgásteret neki a bátyj. Sokszor félek, hogy nem veszi észre, hogy a kicsi már odébb van, rálép, ráesik stb. Eddig nem volt gond ilyen téren. De hogy kitárult a kicsi számára is a világ, már veszélyesebb minden.
2017. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!