Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 6 hónapos...

Normális hogy 6 hónapos menetrendszerűen vészjóslóan sír a szomszédban?

Figyelt kérdés

Nekem kisgyermekeim vannak, ebben a korban már egyik sem sírt esti fürdetésnél v ugy hogy mindennap ugyanakkor.


Nappal dolgozom nem hallom, de este minden áldott nap mikor mosogatok ugy sír a szomszédbaba mintha kínoznák vagy nem tudom, de azon a nagyon segítségkérő hangon kb fél orán át.

Nem akarok rémeket belelátni ezért tippelek a fürdetésre. De normális hogy ennyi idősen még minden fürdetés rossz neki? Talán hideg a víz?


Normális párnak néznek ki a szülők ahol szeretet van, de én már gyomorgörccsel mosogatok. Minden áldott nap sír, nem dühösen, nem elkeseredve hanem mérhetetlen jajveszékelve, segítség segítség


2017. márc. 23. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A következőnél kopogj át és kérdezd meg esetleg tudsz e valamit segíteni.
2017. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jut eszembe hétvégén nappal nem egyszer ugy sír, hogy közben porszívoznak mellette.


Megesik hogy ez megy sok más babásoknál is 6 honaposan?

2017. márc. 23. 22:02
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyszer probáltam közeledni amikor anyuka pont jo kis erős fujos vegyszereket vitt haza...de csak annyival leráztak hogy sajnos hasfájos.


Abban reménykedem, ez már csak ilyen ahol baba van

Nekem jol kimaradt ez valahogy anno

2017. márc. 23. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy próbálják lefektetni, és nem akar aludni. Az unokaöcsém volt ilyen. Olyan pánikszerűen ordított minden altatásnál, hogy már arra gondoltunk, attól fél,hogy nem ébred fel többé.
2017. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Porszívózáskor pl akár az orrát is szívhatják és azért sír. Vagy akár fél a porszívótól azért sír.

de simán lehet estére fáradt is.

Ezt így nem lehet kitalálni miért sír egy gyerek a szomszédban.

2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ordított minden este születésétől fogva 7 hónapos koráig. A fürdést imádta, utána az öltöztetés maga volt a pokol. 7 hósan tanult meg ülni, az volt a nagy áttörés. Szerencsére nagy udvaros kertes házban élünk, nem hallották a szomszédok. Másképp tuti ment volna a találgatás, olyan szinten üvöltött, mint akit nyúznak.

Fél éves korra azért el szokott múlni a hasfájás, valószínűleg más ok van ott...

2017. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem szerencsere nem siros, de 10 eve mikor babysitterkedtem akkor a kisfiu minden este 6 - tol 7 ig ( furdetesig ) orditott 7-8 honapos koraig.
2017. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi, kicsit megnyugtato :)

A rendszer igazán, ami kezdett ijedelemmel eltölteni, vagy aggodalommal

De persze mindent hajlamos az ember tulspilázni, amit nem lát, csak hall.


Nagyon renénykedem, hogy hamar helyrejönnek

2017. márc. 23. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet valami fejlesztő tornát csinálnak vele mindig ugyanakkor, és nem örül neki.
2017. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ha bántanák, azt egész nap tennék, nem ugyanabban az időpontban.
2017. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!