Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos fiam nagyon karmolja...

6 honapos fiam nagyon karmolja a fulet. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Kicsikoraban is gyurkeszelte de gondoltam most fedezi fel hogy van neki olyan.De mostanaban szinte karmolja a fuleit a fule mogott mindig tiszta csikaras,szinte ossze vissza hajtogatja.Nem mindig csak ha rajon.Nem beteg,nincs megfazva.Beszoktam neki kenni is ne legyen esetleg kiszaradva.De tegnap ugy kimarta azt a pici kanyarulatot a fuleben hogy nem omlott de folyt a ver belol.Megtisztogattam neki es elallt.Ma adtam ra vekony sapit itthonra hogy ne marja ki.Masnak is volt ilyen?Mitol lehet ez?De mindent karmolaszik,vakaraszik pl az agyban a lepedot a jarokaban a halot az oldalan.A kormet 2 naponta vagom pontosan ezert.Otlet?Elore is koszonom a valaszokat.
2017. márc. 25. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem normális.

Fiam is szokta gyűrni ha álmos, vagy miénket játékból de ez inkább valami gyulladásra utal. Ha nem sír akkor lehet viszket neki, biztos elvinném dokihoz mert ha véresre kaparja akkor az nem szimplán szórakozásból teszi.

2017. márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga. A kislányom olyankor vakarja nagyon a fülét. De akár a száraz levegő miatt is lehet, ki van száradva, viszket neki.
2017. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ovatosan megnyomkodtam neki de nem mutatta jelet ugy fajdalomnak es ha fajna akkor gondolom folyamatosan sirni de ezt csak ossze vissza csinalja.
2017. márc. 25. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is csinálta, ha álmos volt. Mivel hasfájós volt, sokszor volt álmos. :(

6 hónapos korában egyszer feltűnt, hogy szó szerint egész nap tépi a fülét és ordít. Orvoshoz akartam vinni.. már éles volt az ínye, csak a foga jött. Nem mindegyik fogánál csinálta, csak az első 2-nél és örlőfogaknál.

Mennyit alszik a babád?

2017. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A foga az jon szegenynek mar 3 honapja olyan mint egy pit bull folyik a nyala es rag mindent veszettul ha tudja elkapja a kezem es azt is de meg nincs kint.Az alvasunk most valtozik.Eddig 7-8 korul volt tejcsi es vissza aludt 11 ig de mostanaban 6 korul keri a tejcsit aztan fel 9 korul mar fent van utana.Fel 12 kor szokott aludni egy 40 percet majd 3 korul megint fel ora korul es olyan fel 6 korul 30-40 percet majd este furdes tejcsi felmegyunk a szobaba fel 9 korul aztan vagy elalszik vagy nagykezlab kuszik maszik meg egy kicsit es utana alszik.De ha latom rajta hogy nagyon nyugos mindig megprobalom letenni idotol fuggetlenul.Tejcsit 3 orankent eszik igaz nem annyit amennyit ilyen idosen kellene.Napkozben 140ml du. 160ml ha tobbet adok vagy ott hagyja vagy visszajon belole.
2017. márc. 25. 22:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma hogy volt rajta vekony sapi igy nem piszkalta de neha idegesitette a sapka mert szedte volna le.
2017. márc. 25. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha hülyeség, de hirtelen az ugrott be, hogy nem ér a füléhez a haja?
2017. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem meg nagyon rovid a haja es mindig a belsejet piszkala.Mar probalom olajozni neki de remelem csak a fog jovese lesz az ok.
2017. márc. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!