Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biogiai cseppek hasznalt...

Biogiai cseppek hasznalt valakinek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A fiamnak nem.

6 hónaposan antibiotikum után (amihez normaflore-t adtam és édeskevés volt) szóval akkor viszont jó volt. Probiotikumnak nem rossz, de annyi oka lehet a hasfájásnak.. Az enyém pl tejallergiás.

De szerintem érdemes kipróbálni. Hatást 4-5 nap után lehet várni.

2017. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap veszek. Mar elvagyok keseredve :(
2017. márc. 26. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk igen. Nálunk nem volt hasfájás de a tápszer miatt a széklettel igen. Kb 2 üveg használata után helyre jött minden. Megérte megvenni.
2017. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Espumisan, sab simplex, infacol probaltuk de nincs javulas :(

Remenykedek ebben hatha enyhitene fajdalmat :(

2017. márc. 26. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen a kakija? Ha zöldes vagy sárga,de vannak benne fehéres darabok, akkor kevés a laktáz enzim és ilyenkor jó a Colief csepp. Szopik vagy tápszeres? Ha szopik,akkor nem mindegy mit eszel.Pl.a baba nem bírhatja a tejtermékeket, a tojást, hagymát, borsot, pirospaprikát. De ez nagyon egyéni...

Mindkét fiam hasfájós volt. A 7 hetes kicsinél még tart sajnos. Én is adom a biogaiát, valamivel jobb, de csodát ne várj.

2017. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!