Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyázás alkartámasszal?

Kutyázás alkartámasszal?

Figyelt kérdés
A babám elkezdett "kutyázni", de mindezt nem nyújtott karokkal, hanem alkartámaszban teszi. Pedig ki tudja magát nyomni. Mi erről a véleményetek?
2017. márc. 27. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a kutyazas?
2017. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Én se tudok rájönni mi az a kutyázás.

Ugat és csóválja a fenekét?

Vagy a kúszásra gondolsz?

2017. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
75%
A kutyázás az amikor négykézlàb himbálja magát előre-hátra, a mászás kezdeti jele azt hiszem. A kérdésre válaszolva: az én babám kúszik, mellette ő is ezt csinálja, többnyire alkaron ő is. Szerintem normális. Amúgy már a kúszás előtt is csinálta.
2017. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége. Próbálgatja a teste működését. Nálunk se lett a kutyázásból mászás. El is hagyta, csak sokkal később lett szabályos mászás. Nyár végétől kutyázott, majd kúszott, de csak decemberre mászott szépen. Szóval szerintem nem olyan fontos a négykézláb kutyázás.
2017. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kúszik egy ideje. Lehet, hogy akkor ez még nem a mászás előjele. Kedves második! Lehet, hogy a te gyereked ugat és csóválja a fenekét? Talán ezért is tévedtél ide.
2017. márc. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!