Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szívjam ki orrszívó-porsz...

Hogy szívjam ki orrszívó-porszívóval egyedül 9 hónapos babám orrából a váladékot?

Figyelt kérdés
Ha csak meglátja az orsszívót ordít. Mit csináljak vele, hogy engedje? Sajnos apa külfödön van, nincs segítségem. Ti hogy csináljátok? Jó tanácsokat várok!
2010. máj. 12. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam , hogy ölbeveszem (jobb kezes vagyok)a jobb lábammal lefogom a lábacskáit. A jobb kezét a balhónom mögé rakom így a fejét a mellem és a karom tartja, bal kezemmel meg fogom a bal kezét. A jobb kezzemmel szivatok ,nekem így jött be!
2010. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na az en taktikam (orditott az elejen nekem is ha meglatta), berakok meset. Lefektetem a szonyegre a teve ele (tudom nem egeszseges de kb 1 percet kibir a gyerek) és a testet a ket labam koze veszem, de finoman. Igy valahogy a terdemmel lefogom a kiskezet. Es siman megy...:) Azota nincs siras soha mikor fujom. Soot azota jatszik a porszivoval.
2010. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig egyedül csináltam, mivel apa dolgozik. Amíg pici volt, ugye könnyen ment, mikor meg nagyobb lett és harcolt ellen, becsavartam egy plédbe arra a néhány percre. Kicsit drasztikusnak tűnik, de hamar túlesünk a dolgon és utána már nem is sír :))
2010. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is a plédbe csavarás jött be.
2010. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, sokat segítettetek! :)
2010. máj. 12. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Lefektettem az ágyra,melléültem,a ball kezemmel a kezeti tartottam távol, a jobb kezemmel villám gyorsan kiporszívóztam a nóziját.Ha nagyon ellenkezett inkább békén hagytam.Egy évesen már ő kapcsolta be a porszívót,és egyszer-egyszer engedte is ülve.Most 16 hónapos és ügyesen porszívózza saját magának ha megkérem rá. Megérte hogy nem erőszakoskodtam vele.
2010. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!