Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lehetne választani, milyen...

Ha lehetne választani, milyen nemű gyermeket szeretnél és miért?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Én akkor sem választanék. Az ember nem azért szereti a gyerekét, mert fiú vagy lány, hanem mert az övé.

De akkor már azt szeretném, ha fiam és lányom is lehetne, hogy egyik se maradjon ki az életemből. Hiányozna, úgy érzem.

2017. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem voltam terhes, addig mindig lányt akartam. Onnantól hogy megfogant a baba, komolyan, teljesen mindegy volt. Elcsépelt a mondás, de valóban csak azt akartam, hogy egészséges legyen. Végül is lányom lett
2017. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Lányt akartam, eddig úgy néz ki hogy kisfiú! :) már most minden porcikáját imádom! Nem értem miért ragaszkodtam a kislányhoz! Az egészség a fontos :)

Üdv: 28 hetes kismami

2017. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Lányt. Fiam már van.
2017. márc. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem fiam is és lányom is van. Örülök, hogy mindketten itt vannak az életünkben. Én inkább erre vágytam. Fiú is és lány is. Ha lesz harmadik, teljesen mindegy a neme, egészséges legyen.
2017. márc. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Világéletemben fiús anyukaként tudtam magam elképzelni csak. Lányom lett, nem cserélném el. :)
2017. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen mindegy.
2017. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Mindig lányokat akartam. Mind a kettő lány is lett. Harmadiknak is lányt akarnék, de már nem vállalok be többet.
2017. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Akkor utolsó alapján én is le merem írni, hogy fiút akartam és az is lett. Nem azért, mert utálom a lányokat. Ez nem így van. Egyszerűen aranyosabbnak találom a kisfiúkat és nem igazán tudom magam elképzelni kislányos szülőként. Ez csak nem bűn. Egyébként ha lány lett volna, akkor nem utálnám, nem adtam volna intézetbe természetesen. Őt is szeretném.
2017. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Elsőre kisfiút szerettem volna, mivel hárman vagyunk lányok testvérek :) szerencsére kisfiú lett.

Utána viszont kislányt szerettem volna, hogy azért mégis csak legyen egy lányom- ez is összejött.:)

most a harmadiknál nem tudnám megmondani- viszont a lányom közölte, hogy úgyis ikrek lesznek és egy fiú egy lány lesz :D

2017. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!