Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valtas 2 cumisuveg cumira?

Valtas 2 cumisuveg cumira?

Figyelt kérdés
2 honapos kisfiam allandoan bealszik etetesnel es igy ketto harom reszletben tudom megetetnivele a 150 ml. 1es cumit hasznalunk es gondoltam valtanek a 2 re mert szerintem tul lassu neki az egyes. SSzerintetek vagy meg korai?
2017. márc. 29. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 hónaposan váltottam. MAM cumisüveget használunk, ott pl pont 2 hónapos korban van váltás. Azaz ajánlott..

Próbáld ki! Ha esetleg gyors lenne neki a sugár, öklendezik vagy félre nyel akkor még mindig vissza tudod cserélni az előzőre. Elrakod a 2-est későbbre.

2017. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi kiprobalom. Tommee tipeet hasznalunk amugy ami 3 hotol irja ...
2017. márc. 29. 21:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is tommee tippee van, 7 hetesen váltottam 2 cumira. Az 1-sel nem evett eleget, mert megunta, hogy nagyon kell szívni. Szopik egyébként, csak kiegészítésképpen kap üvegből anyatejet. A mellből is jön néha úgy a tej, hogy alig tudja nyelni, ehhez jó a 2 cumi.
2017. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!