Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszik normálisan?...

Miért nem eszik normálisan? Játszik az étellel, kiköpi, eddig szépen evett.

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon jó evő volt mindig, imádott enni. Egy hónapja viszont kb kiszedi az ételt a szájából, kinyomja a nyelvével, nem azért, mert nem kell neki, hanem szerintem érdekli mi van a szájában. De így jóval kevesebbet eszik, mint eddig, főleg mióta most beteg volt. Mit tegyek, hogy visszaálljon a rend és szépen egyen? Ma tízóraizni sem volt hajlandó, tápszer nem kellett neki, pépeset kitolta a nyelvével, darabosat kiszedte kézzel és nyomkodta :( Megőrjít vele, mert most kicsit híznia kellene, erre még kevesebbet hajlandó enni.

2017. márc. 30. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

En 14 honapos kislanyom is kezd egyre kevesebbet enni. De igy is eszik eleget, eddig eleg sokat evett.

En nem stresszelek rajta. O azert nem szeretne enni, mert mar tud rendesen futni es maszni, es nem akar ulni (se az etetoszekben, se a kocsiban, se a hintaban), hanem menni akar jatszani. En ennek tudom be. De ha ehes, akkor ugyis eszik annyit, amennyi kell. Igy legalabb nem eszik "feleslegesen" :D

Szerintem majd a te fiadnal visszaall, ha visszajon teljesen az etvagya :) ehenhalni nem fog ugy, hogy folyton kinalgatod kajaval, ne aggodj!

2017. márc. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Éhen nem hal, de kicsit fogyott most hogy beteg volt meg amúgy sem egy husis gyerek. De bízok benne hogy változik. Ő sem akar ülni, már jár 3 hete..:/ Elhiszem, hogy unalmas enni, de azért csak nem ártana..:D Hogy legyen energia szaladgálni.
2017. márc. 30. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy beteg volt. Mi baja volt?
2017. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van kb 1 hónapja. Téyleg őrjítő. Most csak úgy hajlandó enni, hogy ő maga kanalaz. 1 órás játék minimum.

Én is aggódom, hogy keveset eszik. Ma sem vacsorázott pl, csak cici. Pedig már alig van tejem, ő pedig már 1,5 éves.

2017. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mi a fene ***** válasza:
Majd eszik, ha éhes lesz, nem kell erőltetni. Igyon eleget.
2017. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!