Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároltok a babátoknak?...

Hol vásároltok a babátoknak? Mi a kedvenc üzletetek?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz.

Még van időnk a bevásárlásra, de szeretnék szétnézni kicsit.:)


Minden érdekel, a ruháktól kezdve a babakocsiig.

Olyat is írhattok, ami nem olyan elterjedt, mint mondjuk a ZaraKids, vagy a Mamas&Papas.


Köszönöm előre is!:)



2017. ápr. 1. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
H&M 🙃
2017. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ruhák legtöbbje F&F, Lidl, babakocsi, kiságy, apróbb dolgok (ágynemű, lepedő, körömcsipesz, díszítés ) egy csepeli bababoltból, cumi, cumisüveg, Dmből
2017. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ruhak h&m vagy next. :)

Babakocsi es sok kellek brendonbol. Imadjuk.

2017. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ruhákat H&M-ben és Tescoban szoktam venni és rendelni szoktam a Scampból. Minden mást legtöbbször a Brendonból rendelem és akkor ha kell ruha, azt is szoktam onnan is. Illetve most találtam nálunk egy helyi kisebb bababoltot, ahol Scamp ruhák vannak, újonnan szívesen járok oda.
2017. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Brendon, tesco és most igen jó ruhákat találtam pepcoba pedig télen nagyon gyér volt a kínálat. H-M csak piciként volt jó,86-osokból már mind póló amit nem szeretek,C-A szintén..

Brendonnal egyedüli bajom hogy mindig ugyanaz van.. mindegy hogy tél vagy tavasz vagy nyár ugyanaz a csíkos kollekció ami a könyökömön jön ki annyit változtatnak hogy ugyanazt kiadják hosszú vagy rövidujjúba. Rugik viszont gyönyörűek vannak picinek.

Tesco meg nálunk Győr mióta átalakították szintén nagyon kevés lett a választék..

Úgyhogy most örültem a pepcoba találtam szépeket.

Babaszoba bútorok,hinta,ágynemű, kiskád stb meg mind a babaszafariba vettük.

2017. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
bocsi, én csak kérdezem, de egy babának minek Zara ruha???
2017. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, szétnézek akkor majd. :)


Utolsó, láttad már a babaruhákat a Zarában?

Én alapból szeretem azt az üzletet, "plázás márkához" képest elég jó, de eddig nem igazán figyeltem a baba-, gyerekrészleget. Az utóbbi egy évben a legjobb barátnőm miatt oda is bementünk és egyszerűen odavagyok értük, szerintem nagyon édesek. És az ára sem vészes, kb. olyan, mint a H&M, ahogy tapasztaltam.

2017. ápr. 1. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiaimnak en is foleg h&m, tesco. A lanyomnak viszont nagyon szeretem a zarat. Dragabb alapbol, mint a h&m, de nagyon sok minden van tok jo aron is. Szerintem is gyonyoruek. Viszont neha az anyaga nem tul jo. Azaz sokszor kevert, nem 100% pamut, nalam meg 3bol ket gyereknek erzekeny a bore.

A pepco meg baromi olcso, de nagyon rossz minosegu a legtobb (vekony, pikkpakk kiszakad a patent mellett, muszalas). De ott is szoktam neha.

2017. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!