Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19honapos babatokat mivel...

19honapos babatokat mivel kotitek le, hogy pl. az ebedet megfozzetek?

Figyelt kérdés
A hazimunkat elvegzem mikor alszik,de a fozes..a szabadban lenne legszivesebben egesz allo nap,egyedul nem annyira jatszik el,eddig tetszettek neki az edeny pakolgatasok mellettem a konyhaban,de mar az sem koti le...esetleg milyen meset nezhet ilyen idosen?

#19honapos
2017. ápr. 1. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

addig az etetőben szokott ülni, mesélek neki, énekelünk, mondókázunk, "segít" nekem(keverget egy kis lábasban, kirakózik, ha sütit sütök ő is kap a tésztájából, azt gyurmázza.


Én főzni is úgy szoktam, hogy amit lehet előkészítek előző este(húst panírozok, zöldséget tisztítok, szószt megcsinálom) és másnap csak fel kell raknom, vagy feljavítanom, így kevesebb időt vesz el.

2017. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak villámgyorsan elkészíthető dolgokat főzök mellette, kb. túrós csusza szintűeket. Azt az időt kibírja az etetőszékben, míg végig dalolok, mondókázok. Türelmetlen, szaladna. Későn indult el, 1 hónapja, be kell hoznia, de még nem üzembiztos, egyedül nem rallizhat a lakásban.
2017. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek valami új játékot, és azt csak akkor kapja meg. Nálunk mindig úgy volt, hogy nem volt minden elől, ífy nem unta meg 2 nap alatt. Pl legó, könyvek. Ezeket akkor vettem elő, így szépen eljátszott velük.
2017. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elozo, minden nap uj jatek, vagy hogy ?

Vagy te ilyen ritkan fozol?

2017. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nehezen, volt, hogy annyira rossz napja volt, hogy rendeltem végül ebédet, de szerencsére ez ritka. Egyrészt igyekszem olyat főzni, ami mellett nem kell sokat ott állni a tűzhelynél, tehát pl rántani nem szoktam hét közben. Nekem etetőszékben nincs el, viszont ha a konyha bejáratához teszek játszószőnyeget, arra kiviszünk valami játékot, azt szereti. Van néhány olyan játéka, ami nincs mindig előtte, így izgibb neki, ha leveszem a polcról, vagy könyvet nézeget, mutogatja, én meg igyekszem félig odafigyelni. De tényleg nehéz ez nálunk is általában.
2017. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

4es, nem, nem minden nap új játék, és 2 naponta főzök. De pl kb 10 hónapos volt mikor vettünk egy nagy csomag legót, azóta sincs előtte minden nap. Ahogy a formabedobó, gyűrűpiramis, könyvek se. Van sok játéka, benne egy gurulós tárolódobozban, minden nap ki-be pakolja, eljátszik szépen, de sokszor látom, hogy unja őket. Illetve nem nagyon tud mit kezdeni már velük. Olyankor előveszek az elrakottakból és látom mennyire élvezi.

Vagy kapcsolok YouTubeot, kerekmese, Pap Rita, HeyKids, ilyesmi.

2017. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom....az enyém ha látja h fözök és "nem érek rá", általában elvonul a szobájába játszani v kihoz néhány játékot a konyhába és elvan mellettem. Kisebb korában hozzászoktattam h bizony nem mindig tudok vele foglalkozni, igy megszokta és feltalálja magát:) de gyors kajákat fözök,nem állok orákig a tuzhelynél.
2017. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!