Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pólyázni vagy nem pólyázni?...

Pólyázni vagy nem pólyázni? Mit javasolnak most?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Én a pólyázást javaslom. De mások inkább nem akarják. Ma már ez nem divat, és ez a fontosabb, nem az ésszerűség.
2017. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Én pólyáztam olyan 3hétig.hagyományos régi pólyában.szerettem,meleg volt neki bent és könnyebb volt etetni(cumisüvegből). Nem egész nap volt benne,éjszaka hálózsákot kapott.

Jött a védőnő,meglátta és azt mondta hogy ne pólyázzam,mert akkor nem tud úgy mozogni és hogy csak régen használták pólyát.mondtam neki hogy szereti és nem is egész nap van benne,de ő csak azt hajtogatta hogy nem kell.engen nem érdekelt és ha jött akkor elraktam.nem hiszem hogy 3 hét alatt fejlődési rendellenesség alakult volna ki Nála....

2017. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Sosem pólyáztam. Ma már kb.alig használják. Nem tartom jónak. Nem tud mozogni úgy, és nekem nem tetszik, megmondom őszintén, mint egy kényszerzubbony.
2017. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

Altatáskor-etetéskor pólyázok. Sokkal könnyebb mindenkinek és ő sem ébred meg éjjel az akaratlan mozgására - meg mi is jobban alszunk.

Napközben nem, akkor kalimpálhat, játszunk, mozogjon kedvére, de sokkal pihentebb, mióta alváshoz pólyába teszem.

Mások véleménye meg pont nem érdekel, foglalkozzanak a saját életükkel.

2017. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

A klasszikus, régi fajta pólyát már nem nagyon ajánlgatják otthoni használatra. Persze attól még lehet használni, csak már nem divat. A kókuszpólyát van, aki javasolja, van, aki nem.

A magam részéről én sok külföldi cikket olvasok, így sok angol/amerikai ajánlást át szoktam venni, így én gyakran bugyoláltam be őket az első hetekben. Nem pólyáztam, csak babapokrócba "csomagoltam" őket.

2017. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

KB 3 hétig plédbe bugyoláltam, elég szorosan. Tetszett neki, jó meleg volt, jobban emlékeztette az anyaméhre. Ő a negyedik gyerekem, mindet így takartam eleinte.

Még az első gyerek volt pici, amikor javasolta a védőnő, és nekem befőtt ez a tanács.

Klasszikus pólyát nem használtam.

2017. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Kulfoldon elek, itt alap a " swaddle" , azaz speci takaroba bugyolalas.
2017. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Akkor inkább a pólya... ott legalább a keze szabad.

2017. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
59%

Keresztfiamat párszor pólyáztuk,nekem tetszett,kényelmes volt úgy etetni,tesómnak viszont nem tetszett.

Kisfiamat is szerettem volna pólyázni,kaptunk is ajándékba egyet,ráadásul téli baba is,DE a kisfiam kb. eszkimó,nem bírja a meleget,januárba!! már csak egy szobát fűtöttünk,onnantól alszik nyugodtan.Szóval nem tudtam pólyázni.

2017. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem pólyáztam soha.
2017. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!