Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan fel akar ülni?...

4 hónaposan fel akar ülni? Kinek volt ilyen észrevétele?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem, amikor fiam ennyi idos volt.

Es tegnap egy masik kerdezonek mert szinte szorol szora ugyanezt a kerdest irta ki :)

2017. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor bocs, nem olvastam vissza az elmúlt nap kérdéseit :)
2017. ápr. 2. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a tegnapi 5 hós baba volt. :) Ilyenkor amúgy már csinálnak hasprést, érdekli őket a félülés. De maguktól később fognak felülni.
2017. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*felülés
2017. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinalta,sőt a kislanyom is,de semmi köze a felüléshez;a babák nem hasizombol ülnek fel.Amikor hason van kinyomja magat es félreül jobbra vagy balra;vki kutyazasbol ül ki.de semmi esetre nem hasizombol.
2017. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. ápr. 2. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, én akkor kezdtem el a lábait feltolni a fejéhez, így egy kicsit eltereltem a figyelmét, ekkor kezdett igazán ismerkedni a lábaival :) 9hónaposan ült fel rendesen :) (mászásból ült ki)
2017. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csecsemő tanácsadáson a védőnő nézte 4 hónaposan a babákat, hogy ha felhúzza ülésbe, akkor a fejét is tartja, vagy hátrafelé lógatja. Már nem emlékszem, valami reflexet nézett ezzel, nem kell ültetni még.
2017. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem 4. ho vegere azaz inkabb 5 hoshoz kozel mar negykezlab pozbol leult. Mivel ahogy rajott hogy hogyan kell egyfolytaban ezt csinalta, hagytam. Az allasnal is ugyanez volt, azt is extra hamar csinalta, azt is hagytam...nyilvan. Eszembe sem jutna visszanyomni. Nem is ertem a kerdest.
2017. ápr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!