Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, belevágnátok a...

Anyukák, belevágnátok a tanfolyamba?

Figyelt kérdés

Be szeretnék iratkozni, és érdemes is lenne, viszont a tanfolyam idejében fogok szülni. Bejárni nem nagyon kellene, de lesznek gyakorlatok, amit a lakóhelyemen kell elvégeznem, és sajnos fogalmam sincs, hány órásak lesznek. Azt javasolják, a baba születése után jelentkezzek, de ezt én annyira értelmetlennek találom. Akkor még később végzek vele, és ugyanúgy más vigyáz rá abban az időben.

Ti bele mernétek vágni? Nyilván szülés után maradnék vele pár hétig itthon, de később néhány órára a család vigyázna rá. Ez nagyon önzőség lenne a részemről?



2017. ápr. 5. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy újszülöttel szó szerint aludni se lesz időd sokszor, nem hogy tanulni. Hülyeség. Valószínűleg megbuknál a vizsgán is, mert nem tudnál tanulni rá. Amúgy meg ha szoptatni fogsz, akkor nem is hagyhatod másra, pár órára se. Igazuk van, várj vele.
2017. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem kezdenék olyan tanfolyamba, ami annyira komolytalan, hogy be se kell járni.
2017. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második, mégis mit gondoltál, hogy majd terhesen, aztán kisbabával beülök nappali tagozatra?

Nem tini vagyok, ez pedig felnőtt oktatás!

2017. ápr. 6. 17:02
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
És? A felnőtt oktatásra nem kell bejárni? Dehogynem. Erősen ajánlott, hacsak nem valami tinglitangli logisztikai okj-ről van szó,amibe bele se érdemes kezdeni.
2017. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Én 6 hónapos terhes voltam az első gyerekkel, mikor elkezdtem egy pénzügyi Okj-t, és 3 évvel később már a harmadikkal, mikor a ráépülő mérlegképes könyvelő okj-t befejeztem. A bő 2 évnyi tanfolyamot 3 év alatt végeztem el. Főleg otthon tanultam könyvből meg kapott jegyzetből. Egy gyerek mellett simán tudtam tanulni, elmentünk sétálni, leültem egy parkban, és tanultam amíg Ő aludt. Kettő mellett már nehezebb volt, de nem lehetetlen.
2017. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet csinalni, az elso hetekben baba mellett is tudsz tanulni, mert olyankor meg sokat alszanak. De 3 hetes kora korul ha 'szerencsed' lesz a baba nagyon el fog kezdeni nyugoskodni, sirni, mint az enyem, s mellette nem hogy tanfolyamot nem tudsz csinalni, de meg fozni sem, orulsz ha be tudsz dobni egy gep ruhat, le tudsz tusolni es tudsz aludni 3 oracskat egy ejszaka, mert allandoan huzbalnod kell az oledben. Mellesleg ha nyugodt baba lesz akkor el tudod vegezni a tanfolyamot es mondjuk napi 2-3 orara siman el tudsz menni, meg ha szoptatsz is. Megeteted mielott elmesz es hagysz otthon lefejt tejet, amivel majd megetetik, ha ehes lesz. Ha van sok segitseged, akkor meg tudod oldani, csak ne szamolj napi 3 oranal tobb tavolletet, mert a melled nem fogja birni. (Tapasztalatbol mondom, hogy 2 es fel ora utan mar alig vartam, hogy szoptathassak vagy legalabb fejjek, masra nem is tudtam gondolni, annyira fajtak a melleim)
2017. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A család támogatja, ezért beiratkoztam a tanfolyamra. A szülés időszaka húzós lesz, de próbálok megbirkózni vele.
2017. ápr. 8. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kívánok hozzá! Igen, nagyon sokat számít, hogy a család tud-e segíteni.
2017. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!