Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van így? Nem tudom...

Más is van így? Nem tudom hanyatt lerakni (nagy ritka) mert sír. Pelenkázáskor nem mindig, mintha azt tudná hogy azért van a hátán mert dolgunk van.

Figyelt kérdés
újszülött korától a hasán altattuk,ezért sajna a hanyatt alvás sem megy vagy ha véletlen elalszik úgy evés közben,felriad percek múlva sírva.Miért nem szereti ha a hátán van?Mit tegyek h megszokja úgy is jó lenni?Nem sokára 5hónapos lesz.Később sem fog majd aludni a hátán?Éjjel is álmában ha megfordul sír.☹
2017. ápr. 10. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért baj ez neked?

Sokkal jobb hason.

2017. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem baj csak szeretném néha hanyatt is fektetni.Ne nyomja mindig a hasát,ne bukjon annyit az erőlködéstől stb
2017. ápr. 10. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem kaptam választ,és kérdésre kérdezni nem szoktak!
2017. ápr. 10. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit. Minden baba úgy alszik, ahogy neki kényelmes. Majd ha fordul hasról- hátra, akkor lehet hogy fog a hátán is aludni. De ez sem biztos. nem szabad őket ilyenekre kényszeríteni.
2017. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kényszeríteni persze nem akarom!!
2017. ápr. 10. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
az enyém is utál háton.7 hónapos, mióta csak forogni tud, nem sír, de egyből fordul hasra..pelenkázón, alvásnál, öltözésnél stb...elég kimerítő :) én szopi párnával "kipeckeltem" éjjelre, így nem kel annyit, de így is rohadt sokszor kel
2017. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ébren szerintem jobban lát hason, közel 5 hónaposan gondolom rendesen emeli már a felsőtestét. Az enyém is utált háton lenni ennyi idősen meg igazából jóval később is. Hason meg nézelődött, nyúlkált, jól elvolt valameddig. Aludni hason alszik a kezdetektől, eleinte ő is állandóan felkelt mikor a hátára fordult, sírt akkor is, mikor már képes volt hasrafordulni. Felsírt majd mikor odaértem hozzá hasrafordult és onnantól aludt tovább. Nem emlékszem mikortól de "kaptam már azon" sokszor is, hogy a hátán alszik, szóval ez végetért valamikor. Ébren viszont miután hasrafordult, kb akkor marad háton, mikor csikizem a hasát. (A pelenkázást alig bírja ki, nagyon komolyan szórakoztatni kell hozzá.) Szóval azóta se szeret háton lenni. Még ami hirtelen az eszembejutott, refluxos volt babaként. Én is refluxos vagyok így tapasztalatból írom, hogy nem mindig túl szuper a háton fekvés. Simán el tudom képzelni, hogy a fiamnak ez volt a baja és kb onnantól aludhat háton is néha, hogy csökkent a bukás. A te babádról te tudod mennyit bukik, az enyém nagyon sokat bukott. Nekem legtöbbször akkor marja a sav a nyelőcsövem. Hason jobb. Persze babáknál a bukás hason fekve mivel nyomják a hasukat, majd elmúlik.
2017. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!