Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ajánljátok?

Mikortól ajánljátok?

Figyelt kérdés
szeretnék már 4D-s vidit készítetni a babócámról most megyek 18 dik ultrahangra nem tudom látszódna mindene rendesen? vagy még esetleg várjak elég kis szegyenlős előző ultrahangon bökdösni kelett a doktor nőnek forduljon hasra hogy rendesen meg tudják ejteni a kellő vizsgálatokat:/
2017. ápr. 13. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen mindene latszodna ilyenkor belefernek teljesen az UH képbe. De ha ugyerted h a testrészei akkor kivárnám a 23-27 hetet akkor mar szépek nagyon es bele is fernek egy képbe!:-)
2017. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 24-28 hetes kort ajánlottak.
2017. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso gyereknel 21 hetesen voltam, még belefért a képbe a teljes teste, de nyilvan még vekonyka volt, nem volt formas stb., masodik gyerekkel 30 hetesen voltam, ekkor mar csak a teste reszleteit lehetett latni a kepen, szoval szerintem jobb hamarabb.
2017. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26. Héten voltam. A mellső falu lepény vastagsága és a baba helyezkedése miatt nem lehetett igazán szép éles képeket csinálni. 1-2 részleges profilkép lett ami elmegy, hiába próbáltuk rávenni, hogy forduljon. Jobb létt volna korábban.
2017. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat az ultrahangos fotot mar most kerni fogok video keszitesel meg varok 😊
2017. ápr. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!