Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a napotok egy 8 hetes...

Milyen a napotok egy 8 hetes babával?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mar nagyobb, de ilyen volt :


Szoptatas, tapszer, ringatas, fejes ( tejszaporitas miatt), sterilizalas. Ez ket ora, mikor ujra kel, tehat szoptatas, tapszer, ringatas, fejes, sterilizalas.

Ejjel - nappal.

Ami extra : tusolas este 10 kor, eves amikor volt egy cseppnyi idom.

2017. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk csak szoptatás van éjjel-nappal. Este fürdés, kap pótlásnak anyatejet üvegből, akkor alszik 4 órát. Onnantól eszik és alszik, sajnos nem az ideális elosztásban. Egy fél órát eszik, fél órát alszik. Délután kiviszem sétálni, akkor a babakocsiban alszik egy órát.

Tudom, hogy neki az anyatej a legjobb, de már kezdek meginogni, hogy nem​ várom ki a hat hónapos kort, négy hónaposan elkezdek vele kóstolgatni. A tesókkal is könnyebb volt onnantól.

2017. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reggel 7-8 ebred eszik 120 ml tapszeres 3 orankent. Eteteseknel bealszik es ebred fel oraval elobb a kov eteteshez.. Ilyenkor a pelenkazon szorakoztatom puszilgatom a forgojat nezegeti a kisagyban vagy a pihiszekben el van most mar a jatszoszonyegen is nezelodik hason 5 perc haton 10- 15 perc.. mig elo nem keszitem a tejcsit az etetesig...ez van minden etetesnel...este 19.30 es 20.00 kozott furdes( ahogy epp kijon) eves es ejszaka 2.00 es reggel 6-7 korul ebred enni ...es kwzdodik elolrol minden....
2017. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
2-es, negy honaposan akarod tomni krumplival, hogy neked konnyebb legyen? Az emesztorendszere meg egy eletre tonkremegy. Gratulalok!
2017. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj 4es, én is hozzátápláltam 4 hónaposan még se ment tönkre az emésztése...
2017. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!