Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden honapban van vmi lazas...

Minden honapban van vmi lazas betegsege a 13 honaposomnak. Normalis ez? Masoknal is van ilyen?

Figyelt kérdés

Eloszor 10 honaposan magas laz-kozepfulgyulladas,antibiotikummal kezeltek.

11 honaposan elvileg hugyuti fertozes,gyorstesztbol megitelve,majd laborbol visszajott eredmenyek szerint meg sem az volt.Angliaban elunk..

12 honaposan hazajottunk Magyarorszagra par hetre,itt kiderult,h torokgyulladas-antibiotikum,majd horghurut-spontan gyogyult.

most 13 honaposan tegnap kezdodott el megint.. mar nagyon aggodok,h vmi komoly betegseg van mogotte..

Doki szerint 3 foga jon egyszerre,azert van ez a sok fertozes..



2017. ápr. 16. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Jár bölcsibe?
2017. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen időszak. Fogzással együtt jött az összes betegség. 4 hónapon belül 2x hörghurut, 1 húgyúti fertőzés meg 1 hasmenéses vírus. Ő amúgy vashiányos volt, nem tudom van-e összefüggés, de a 4. betegsége után ez kiderült, elkezdtük neki adni a maltofert 3 hónapig, azóta (szeptember eleje óta) csak egyszer volt picit náthás, semmi más.
2017. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem jar meg..o is verszegeny,kaptunk mi is vasat.
2017. ápr. 16. 17:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem jár közösségbe, akkor szerintem nem normális. Vagy inkább nem általános.
2017. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az unokatesoja most kezdte az oviz es vele gyakran kapcsolatba kerult..
2017. ápr. 22. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek egyáltalán nem betegeskedik, amíg nem kerül közösségbe, pedig ők is találkoznak rokonokkal, barátokkal.
2017. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit akarsz ezzel sugallni?
2017. ápr. 22. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem akarok sugallni, csak arra a "kifogásra" reagáltam, hogy az unokatesó ovis. Attól nem lehet ennyiszer beteg, ha nem éltek együtt. Amúgy nem hiszem, hogy komoly baja lenne, biztos csak kicsit gyengébb most még az immunrendszere és meg fog erősödni, de akkor sem ez az általános.
2017. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sajnos az unokateso sokat beteg,amiota ovis..ezert gondoltam erre az opciora,h esetleg tole kapta el.

Majd kiderul mi a baj,csak mar eleg kimerito ez az orokos aggodas

2017. ápr. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!