Kinek volt?

Figyelt kérdés
Kinek mikor volt striája terheség alatt hanyadik hetben?
2017. ápr. 16. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
utolsó két hétben jöttek elő. sokat halvanyodtak de még latszanak. kentem persze minden csodaszerrel. de hát ez ilyen.
2017. ápr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére egyáltalán nem jött elő. Szerintem ez egyén- és korfüggő. Ugyanazt a feszesítő olajat használtuk, de neki mègis csíkos lett a hasa.Ő 4 évvel idősebb nálam. Talán az életmódtól is függ. Én pl szülés előtti napon is pörögtem ezerrel, elég aktív èletet èltem előtte is, tesóm meg olyan egyhelyben ülős típus.
2017. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hasamon jott ki az utolso nehany hetben, nagyob elszomorodtam mert addig szep sima volt a borom. Fel evig voros maradt, aztan kezdett halvanyodni, mar majdnem feher. Eloszor zavart de igy kifeheredve teljesen turheto.
2017. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!