Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babának miből adtok...

Anyatejes babának miből adtok vizet?

Figyelt kérdés

Lassan elkezdem a hozzátáplást, szeretném vízzel is kínálni.

Cumisüveg vagy tanulópohár a jobb? Tanulópohárból a csőrös vagy amelyiknek benyomható a teteje?


2017. ápr. 16. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En sima (vastagfalu-hogy le ne harapja) poharral itattam amikor elkezdtem a hozzataplalast.
2017. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csorosbol.
2017. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyis latod, melyiket fogadja el.
2017. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2-3 voltam
2017. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima pohárból
2017. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sima pohárból
2017. ápr. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Olyan pohárból, aminek picit kifelé hajlik a pereme. De van erre cumisüvegünk is. Nagyobb séta, vagy egész napos program alatt sokkal kényelmesebb mindenkinek, ha abból iszik, akár menet közben is. Tudja fogni egyedül is. Pohárból inni egy mozgó járműn a felnőttek se tudnak.


A csőrös itatópohár és a cumisüveg között én nem látok kardinális különbséget, viszont nehéz alaposan kimosni.

2017. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kispohárból, nagypohárból, cumisüvegből, csőrösből, de vagy ki se tudta szívni, vagy kiköpte a vizet a szájából. Próbálgasd, majd előbb-utóbb inni fog valamiből, de előre ezt nem lehet tudni.
2017. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!