Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek "gáz" 3-nál több...

Szerintetek "gáz" 3-nál több gyereket válalni?

Figyelt kérdés

A multkor hallottam, hogy vki már a 4. babát várja és mondták h az a nő tiszta dilis mert már megint terhes.


Most én is úgy gondolom, hogy négyet szeretnék. (Nálunk a családban mindenkinek legalább 2 testvére van. Mi pl hárman vagyunk, páromék öten.)



2017. ápr. 17. 18:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
55%
Miért lenne gáz? Te is látod a környezetedben, hogy normális, akkor miért kérdezed? Mi is öten vagyunk...
2017. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Az a gáz, ha valaki ilyen bunkó, mint akit múltkor hallottál. Sok nagycsaládos rokonom van. Anyumnak például 6 testvére van, de nekem is 4. Nekünk így tökéletes. Egyik tesómat sem szégyellem és örülök, hogy megszülettek. Magasról teszek rá, hogy kinek tetszik és kinek nem. Nekem a max 2 gyerekes modell nem tetszik, mègsem idiótázom le őket.
2017. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem gáz. Valószínűleg magából indult ki az illető, gondolom neki is van már x gyereke és gőze sincs mit lehet annál többel kezdeni.
2017. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Mi is szeretnénk a negyedik babát, és nem tartjuk gáznak.

És ismerek ilyet szintén, a szomszéd nőt a három gyerekéért csomóan megszólták.

Szerintem pont az a gáz, ha egy idegen veszi a bátorságot, és belebeszél más családi ügyeibe. Nekünk kell felnevelni, eltartani, gondozni, törődni vele, és ha mi ezt vállaljuk, nehogy már olyan problémázzon rajta, akinek egy percébe, fillérébe sem kerülnek.

2017. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Én a 6- ot tartom annak.

Mint a malacok, olyan hatást kelt.

2017. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mindenki annyi gyereket vállal, amennyit akar meg amennyit tud, szerintem tiszteletre méltó, ha valaki több gyereket nevel és tényleg odateszi magát. Ha korábban kezdtem volna, én is vállalnék negyediket.
2017. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem keszul ki idegileg es nem panaszkodik gyakorin hogy "nem birom mar, nincs segitseg, mit csinaljak?" akkor nem gaz. Mindenki annyit vallaljon, amennyit kiegyensulyozottan bir.

Azoktol egnek all a hatamon a szor, akik sorozatban legyartanak 3-4-5 gyereket, aztan itt gyakorin vekengenek, hogy nem birjak idegekkel es kivannak es nincs magukra idejuk.....ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy teeeenyleg? Hat ok akartak, o dontesuk.


Ketnaponta jon egy sorozatszulo anyuka panaszkodni hogy nem birja. Na oket nem ertem. Van erre egy tok jo mondas: aki prostinak all, ne sirjon, ha dugjak. Csunya mondas, de az elet minden magunk valasztotta dontesre igaz, ahogy erre is.

2017. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2017. ápr. 17. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
A 7esnek tökéletesen igaza van. Ha anyagilag, idegileg bírod, hajrá. Ha viszont már 1 gyerek mellett is idegbeteg vagy, illetve nincs meg a megfelelő anyagi kereted, ne, ilyen egyszerű. Én magamról tudom, hogy nekem ez már sok lenne, mert semmi időm nem lenne magamra, az egész napom a kölkök kergetéséből állna. Van, akinek ez nem gond, vagy jobban tudja beosztani az idejét, neki nyilván nem sok. Te tudos, milyenek vagytok és milyen feltételek adottak nálatok.
2017. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt, aki ezt mondta: csak tőle fogod megtudni.
2017. ápr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!