Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki szépnek látja a...

Mindenki szépnek látja a saját babáját?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Persze. Hát hogyne.
2017. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mikor megszületett, háááát voltak kétségeim :D De mióta hazajöttünk a kórházból, a legszebb nekem :)
2017. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Es ha pl. van rajta valami szepseghiba vagy akar fogyatekossag azt hogy kezelitek? Teljesen termeszetes es nem kattogtok rajta?
2017. ápr. 18. 20:54
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Azt akartam írni, hogy én igen, de az én kisfiam tényleg nagyon szép. Aztán rájöttem, hogy lehet mindenki ezt gondolja a sajátjáról. Úgyhogy csak azt válaszolom, hogy szerintem igen. (Bár az enyém tényleg nagyon szép... ;D )
2017. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én legalábbis mindkét gyerekem szépséghibáit 100%-osan elfogadom és abszolút nem zavar. (Lányomon van egy jóóó nagy barna folt a karján, őt se zavarja szerencsére, fiam nagyon fura lábfej-formával rendelkezik, igazi elefántosan duci, úgy imádom, ahogy van :-)
2017. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Szülés után azért tisztában voltam vele, hogy lesz ő ettől még szebb is, sőt, ettől csak szebb lesz.
2017. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Igen. Szerintem sokkal szebbnek mint más kívülálló.

De ez így természetes.

2017. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A fiamat kb 1 hónapig Jabbának hívtam, a lányom pedig kiköpött Danny DeVito volt 3 hónaposan.. Szerinted? 😂

Vannak náluk sokkal szebbek is, de ők is azok, mára kikupálódtak :D

2017. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Én is Danny Devito-nak hívtam a fiamat, mert úgy nézett ki. A haja is olyan volt. :D
2017. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm szerint az ő gyereke volt a legcsúnyább a szobában amikor született.(8 gyerek közül)

Azóta már sokat kupálódott, szép kisfiú lett, de picinek valóban csúnyácska volt, anyukája szerint is, és mások szerint is. Szerintem nincs baj azzal, ha nem elfogult valaki.

2017. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!