Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hósom még anyatejes, de...

3 hósom még anyatejes, de alig akar enni. Másnak is volt ilyen? Hol a hasa fáj, hol beszélget csak enni ne kelljen.

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem így már a tejem sem lesz elég neki. Tapasztalatok?
2017. ápr. 19. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van és az a tapasztalatom, hogy a gyerekek annyit esznek amennyi nekik kell. Néha felfalnak mindent, és van hogy alig esznek. Ezek kisebb nagyobb periodusban jönnek. Ès nem csak bébi korban, hanem késöbb is így lesz.


Ha a gyerek rendesen fejlödik, a súlye a korához képest nem alultáplált akkor nem kell aggodnod, majd egy pár nap vagy hét múlva meg iszonyat sokat akar enni.


Hogy a tejed fenttartsd szerintem pumpáj egy kicsit, ne túl sokat, de kb annyira, amennyit ennie kellene.

ìgy mikor beüt a nagy éhség nála, és állandóan enne is legyen még tejed.

3 hgósan még nem kezdhetsz hozzá táplálást, így mindebképpen fent kell tartanod a tejedet.

2017. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért sír vagy figyel másra, mert már most nem jön elég tej.
2017. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ha kifogy az egyik cicimböl a tej akkor nyűglődik, hogy adjam a másikat! Vagy az elsőbgyerekemnél akkor volt igy mikor a fogával szenvedett. Most is csinál a 3honaposom is ilyet , hogy nem ugy eszik ahogy szeretném. De most nem ilyedek meg mert neki is a foga jön.
2017. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan gyarapszik, hagyd, de ha nem elég a súlya, akkor tápszer.
2017. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!