Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves fiam egy hete nyüglödik...

1 eves fiam egy hete nyüglödik, szo szerint nyiiii nyiii egesz nap. Puszit se ad mar, de neha megcsapkod. (sztem nem jön most foga, de engem fogad mosni se hagy) Ez normalis?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Velemeny erdekelne!
2017. ápr. 19. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem valami baja csak van. Nem tudom miből tudod kizárni a fogzást de biztos? Kisörlőknél elviselhetetlen volt a fiam. A nap nagy részét végigordította de előtte 2 héttel is nagyon sokat nyafogott. Persze eleinte csak tippeltünk mi is, utólag okosabb az ember.
2017. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy fogzásnál, vagy láz nélküli torokfájásnál ilyen az én fiam is. (Lázasan is, de azt könnyű észrevenni.) Lehet pár nap múlva benáthásodik. Vagy tényleg a fog, csak nem látszik. Nálunk rugdosás volt pelenkázásnál régebben. Megütni nem akartam, mindig elmondtam, hogy fáj, ha megrúg. Már pont elkeseredtem volna, hogy örökké rugdos, nem érti meg, stb.. erre egyszer csak abbahagyta. Szerintem a csapkodás is ilyen, elmondod hatszázszor, mást nem tehetsz.
2017. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszìiiii
2017. ápr. 19. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!