Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hós babátokat hány fokban...

10 hós babátokat hány fokban fürdetitek? Nappal hány fok van nálatok illetve este? Mikor fürdettétek nagy kádban a babátokat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ekkora korában már nem méregettem a fokokat. Kb 22 fokban szerintem, mert a fürdőben viszonylag meleg van. Ha érzetre hűvös lenne, melegíteném. És mikor már biztosan ült, ment a nagy kádba. Sokkal jobban szerette.
2017. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5-6 hónaposan már alig fértek el a kiskádban, kádbetéttel áttettem őket a nagykádba, miután megtanultak ülni, a kádbetét is elmaradt. 22.5 fok van a lakásban, a fürdőben is max 23 lehet
2017. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Születésétől kezdve, a nyarat kivéve hősugárzóval melegítjük a fürdőt és a szobáját ahol vetkőztetjük és öltöztetjük.16 hnapos a kisfiam!Nálunk 21 fok van a házban,de sajnos a két gyerekszoba nálunk a leghidegebb mindig.14 hónapos kora óta fürdik nagy kádban!De hamarabb is el lehet szerintem kezdeni ha már stabilan ül!Mi azért fürdettük ennyi ideig így,mert a kiskádba kevesebb víz is elég volt hogy jól ellepje a vízülve,a nagyban viszont elég sok kellene ahoz hogy bőven derékig ellepje.De csipőig érő vízben is imád pacsálni!:)
2017. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2017. ápr. 20. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nappal 20 fok körül, éjjel 17-18, fürdéshez kb 22.

Pár hónapos kora óta ehhez szokott, már 3 éves, azóta is folyamatosan így van.

Nyáron változhat, akkor fürdéshez csak ablakot nyitok és leállítom a légkondit.

2017. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nélunk meleg van, átlag 24 fok, nem bírjuk a hideget. Fürdésnél is ennyi van. Azóta fürdik a lányom nagykádban, hogy tud ülni.
2017. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22-23 fokban kb.

Hát nálunk a régi lakásban csak zuhanyzó volt, 15 hónapos volt mikor költöztünk, nagykádba csak ezután került. De 9 hónaposan stabilan ült, ha lett volna lehetőség szerintem akkor kb nagykádba is tettük volna.

2017. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kb 22 fok van stabilan, a fürdő melegebb szerintem mikor engedjük a vizet a meleg pára miatt. Màr piciként nagykádba fürdött, 4 hónapos kora óta pontosan. Akkor költöztünk saját lakásba, ahol pici a fürdőszoba. Én meg nem szerettem volna plusz egy babakàdat kerülgetni. :) Szivacs volt benne pluszban, így kényelmesen tudtam fürdetni.
2017. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!