Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most komolyan ilyen gáz, hogy...

Most komolyan ilyen gáz, hogy így hívom a kislányom?

Figyelt kérdés

Laura a neve egyébként. Szerintem ezzel nincs semmi baj, alapvetően egy normális névnek tartom.Lalának szoktuk becézni,én nagyon sokszor hívom tündérlalának mert nagyon aranyosnak tartom.Viszont már többen leszóltak,hogy úristen hogy hívhatom így amikor az egy kisfiú volt.Szerintem semmi baj nincs ezzel,gondolom csak kötekedni szeretnek az emberek,de erősítsetek már meg vagy írjátok már le hogy tényleg gáznak gondoljátok?

Nyilván egyébként nem érdekel és úgy hívom ahogy én szeretném.


2017. ápr. 22. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem semmi gond nincs ezzel!Én is mondtam már a lányomnak h " na mit csináltál megint tündérlala?"

Ne is törődj velük!

2017. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy gaz. Hat nem olvasol gyakorit, hogy mi megy a nok kozott?? MINDEN nevben vagy becenevben vannak akik kivetnivalot talalnak. Legy felnott es ne foglalkozz ilyen puszlicsare hulyesegekkel.
2017. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
* piszlicsare
2017. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

En Alexanderomat szoktam Lexezni.

Zalánomat pedig Zuminek hivom.

Meg harmatos rozsaszalamnak,es szoszkenek,szokenek,szepszemunek,es mikor epp milyen hangulatban vagyok,meg cicazni is szoktam a fiaim.....

Mondjuk aki ismer az ezen nem lepodik meg,de ismeretlenek biztosan fordultak mar utanunk 😂😂😂😂

Ezzel ne foglalkozz.

2017. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
A Lala a Lajos beceneve. És te lányt hívsz így. Tényleg nem érted?
2017. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Semmi gáz nincs ebben. Anyukám Györgyi, és évekig Gyurizták a kollégái, merő szeretetből.

Ráadásul a Lala még csak nem is ennyire egyértelműen fiúnév szerintem.

2017. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
dehogy baj.... aranyos
2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem tetszik de ez az én véleményem. Mondjuk más lenne ha csak otthon 4 szem közt hívnád így, de ha jól gondolom te mások előtt is le Lalázod... :D
2017. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
A lányom Villő és Vilinek is szoktam becézni. Teszek rá, hogy ki mit gondol. Nincs semmi baj a Lalával és a Tündérlalával. Nem kell mindenkinek megfelelni.
2017. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Manapság már eléggé összemosódtak a határok,vannak fiúk akiknek kifejezetten lány nevet adnak(Noel pl) és ez nem is becézés. A ti esetetekkel nincsen semmi baj, szerintem aranyos. Ha zavar,akkor meg hívd tündérlulunak és kész:-D
2017. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!