Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan furdetitek a feleves...

Hogyan furdetitek a feleves babat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi hogy milyen pozban van a baba amikor furdetitiek. Az en lanyom eleg nagy baba , 8.5 kg, es meg nem ul. Az o kadacskajaba mer nem fer el mert rovid is a kad mar neki, igy a nagy kadba furdik. eddig fekve furdott egy erre kitalalt szivacson fekudt, igy a feje egy picit magasabban volt mint a laba , de csak egy picit .Mostmar errol is lelog . Lattam valami muanyag , anatomiailag kifejlesztett furdeto tamasztekot is de szerintem az nem lenne mar jo neki.

Tehat nem tudom ultetni a kadba meg ,mert nem ul meg. Akkor hogyan ?


Szeretnem ha jo elmenye lenne a furdessel kapcsolatban


2017. ápr. 23. 10:50
 1/8 jafnrétti ***** válasza:
59%
Mi ennyi idősen már babakád nélkül, együtt zuhanyoztunk (nálunk csak zuhanykabin van). Kényelmesebb volt, hogy beülök vele, és az ölembe veszem, úgy mosdatom meg. Az a fürdető támaszték inkább újszülötteknek van, illetve hát addig, amíg nem ül. Mi használtuk ezt a zuhanyzóban is, volt, hogy ráfektettem, amíg mondjuk a talpát megmostam, aztán leöblítéshez visszavettem az ölembe. Aztán amikor már ült, akkor eltettük.
2017. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Nagy baba volt félévesen, 1 évesen meg pláne (addig nem tudott ülni), de végig elfért fektetve a curver műanyag kádban.
2017. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyobb volt a kiskád, 80 centivel is elfért benne fekve, akkor már magától feküdt hanyatt. (Abban fürdettem kb 1 éves korig.) Szivacson fürdettem amúgy. Igen, lelógott picit a lába. Volt műanyagunk de az meg a fejét nem támasztotta, pici volt. 9 hónaposan tudott stabilan ülni, akkor 76 cm körüli volt.
2017. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Szia! Ehhez hasonlót használtunk, amíg nem tudta stabilan tartani magát hason. Utána már csak szimplán belehasalt a vízbe. Nagyon élvezte a pancsolást.

[link]

2017. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mélytálcás zuhanykabinunk van, fürdető karikát használtunk magas vízzel.
2017. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én babám 5 hós kora óta ilyen kádbetéttel fürdik:

[link]


ő most 7,5 kg, biztos hogy a Te babádnak is jó volna ez. az egyetlen hátránya, hogy ahhoz, hogy ebben kényelmesen érjen neki a víz, legalább 20 cm vizet kell engedni a nagykádba, ami ugye elég sok, ahhoz képest milyen pöttömnyi víz elég volt a kiskádba..

de ez már csak elvi kérdés, ki mennyi vizet szeret használni, a válasz a kérdésedre, hogy ez a támaszték nagyon jó volna míg ülni nem tud..a nagyobbik lányom pl 11 hós koráig nem ült, így vele addig tudtuk használni..

2017. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 9-10 honapos koraig tamasztekkal.
2017. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a tamasztek tenyleg ujszulotteknek valo.

Tamaszd ki a hatat a karoddal ameddig nem tud ulni. En ujszulott kora ota ugy csinaltam, aztan 7 honaposan mar tudott ulni, de a kadban a mai napig nem ul meg (15 honapos), hanem all vegig :-D egy percre nem ulne le.

2017. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!