Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett motorozni a...

Mikor kezdett motorozni a gyereketek? Már tudott járni?

Figyelt kérdés

10 hónapos a lányom. Kapott a mamától egy kis motort. Kényelmesen ráül, hajlítva is van a lába, szóval nem épphogy leér a lábujja. Már megy is vele, nem löki, hanem szépen lépeget vele, nagyon ügyes. Viszont még nem jár. Nem szabadna akkor engednem motorozni? Nagyon szereti, és én még nem hallottam olyat, hogy ártana sőt úgy tudom, nagyon is hasznos a kicsiknek, ha motoroznak, viszont akkor is ha egyébként még nem tud menni? Bútor, fal mellett feláll, és lépeget is. Magától még nem állt fel, de ha megkapaszkodik, aztán elengedi úgy tud állni.

Köszönöm a válaszokat. (Igen, első gyerek. )



2017. ápr. 24. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Még most se motorozik, pedig 2 hónapja stabilan megy. Ráül, hajtja, majd félperc s feláll.


De tudtommal elég az ülni tudás is, nyugodtan engedheted.

Annyi, hogy biztonságosabb, ha már tud járni. A leszállást, ráülést is akkor tudja elsajátítani.

2017. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor ezután is hagyom motorozni. :)

A leszállás most annyiból áll, hogy feláll és nyújtja a kezét.

2017. ápr. 24. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
engedheted de igazából ez későbbi dolog...kb. 1,5 éves volt a lányom mikor a bébi taxit hajtani tudta, és majdnem 2 mire bátran neki állt motorozni...persze az meg már elég késő, korábban el szokták kezdeni, de 10 hónaposan még nem várható el.
2017. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fiuk kb 1,5 ev korul, addig a szobaban tologattak, szereltek inkabb csak.
2017. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 honaposan már "zuzott" a babataxival a játszon a kislányom,de kormányozni még nem tudta,csak hajtani elöre, szoval még nem tudatos közlekedés volt. 13 honaposan kezdett járni és 20 honaposan kapott kismotort,amit hamar megtanult irányitani és igy lehetett vele menni vásárolni stb,jött mellettem motorral. Persze nagyon kellett akkor még figyelni h megálljon az uttest szélén stb.
2017. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!