Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csipás szemre anyatej? Hogyan...

Csipás szemre anyatej? Hogyan kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
2hetes babám van, csipás a szeme neki. Hogyan kell alkalmazni az anyatejet rá? Cseppentsem bele a szemébe? Vagy csak törölgessem kívülről anyatejjel?

2017. ápr. 24. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallottam errol, mindharom gyereket sokaig szoptattam, de ezt nem tartottam valahogy jo otletnek...
2017. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem ezzel próbálkoztam elsőnek hanem dokihoz vittem és irt fel szemcseppet. De eddig az még nem vált be
2017. ápr. 24. 15:33
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Gyakori, hogy a kisbabáknak bepirosodik a szeme kötőhártya-gyulladás következtében. Erre a gondra is megoldás lehet, ha anyatejet csepegtetünk bele.
2017. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor szabad, ha elzarodott konnycsatorna moatt csupas.

Ha bakterialis gyulladas miatt akkor TILOS !!

Mert neg jobban elszaporodnak a bakteriumok.

Melyik eset all fenn, es mit kapott az orvostol ?

2017. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 es vagyok bocsi az elgepelesert.
2017. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha otthoni szert akarsz, akkor ezt használd

[link]

2017. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A csipat boven eleg nedves ronggyal kitorolni. Ha gyulladt, szemcseppet fog ra kapni (valoszinuleg antibiotikumosat).

Tejet ne csopogtess bele, hiszen a tej az egyik legjobb kozeg a szaporodo baciknak.

2017. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Floxal-t írt fel rá a doki. Napi 3x cseppentve.

2017. ápr. 24. 17:20
 9/11 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, épp az anyatej antibakteriális hatása miatt jó mégis erre...a nővérem kezelte így a babáját pár hetesen, két hét alatt múlt így el nekik (csak csipa volt meg váladékozott de nem volt piros)

én a Floxalra esküszöm, mert szeretem ha gyorsan helyre jön. Az két nap alatt elmulasztja, persze vényköteles az is. És persze tisztítani forralt vízes vattával, ahányszor csak csipás

2017. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, cseppents, aztán kend el, amit kipislog.
2017. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!