Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondtátok el ovis gyermek...

Hogy mondtátok el ovis gyermeketeknek, hogy kistesója lesz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Hát mi nem kerítettünk neki nagy feneket. Igazság szerint már terveztük a kistesót egy ideje, akkor mondogattuk neki, hogy majd ha lesz tesód, akkor így meg úgy lesz. Aztán mikor várandós lettem, akkor csak mondtuk neki, hogy hamarosan nem kell majd egyedül játszania, mert születni fog egy tesója.

Amúgy szerintem nem a hír beközlése volt nehezebb, hanem felkészíteni arra, hogy a tesó sokat fog sírni, éjjel is felkel, anyának kell majd etetni... de szerencsére gördülékenyen ment minden. Imádják egymást, én meg őket. Amúgy meg már a nagy emlegi, hogy ö majd szeretne még egy kistesót, mert a mostani elég hisztis. 😃

2017. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képzeld, kistestvéred lesz!
2017. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kistesvered lesz :)

Igy. :)

2017. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Mi is mondogattuk ha kistesó lesz, ez lesz így lesz dolgot.

Mikor biztosra tudtuk tesó úton van akkor egy kicsi legot kapott.

Szülés után azt hozta a tesó amire a nagy legjobban vágyott. Nálunk ez egy nagy markoló volt a homokozóba.

Mikor behozta őt az apukája ott volt a markoló és mondtuk, hogy a kis tesó hozta mert ő tudta mit szerettél volna :)

3 év után nagy a barátság

2017. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!