Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Nem tudjuk eldönteni a nevét?

Figyelt kérdés
A férjemnek a Marcell és a Márton tetszik, de szerintem ezek túl divatnevek és nem is tetsznek. Én Hélioszt vagy Ezrát szeretnék. Pár napja megtetszett a Dagobert, a Farkas és a Jácint is. Anyósom Gézát a férje vagy Elemért az én férjem után. A Flórián tetszik a férjemnek és nekem is, de az anyós undorában köpött eggyet, amikor felvetettük neki. Az após szerint is b*z*s és az én szüleim szerint is, akiknek mellesleg az István és a Sándor tetszik.
2017. ápr. 26. 14:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

A szülőkkel nem foglalkoznék, mert nem az ő gyerekük lesz. Én a Flóriánt adnám, mivel az mindkettőtöknek tetszik.


Amúgy ezek közül nekem csak a Marcell, Márton és Flórián tetszik.

2017. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül Marcell,Márton vagy esetleg a Flórián.Ne haragudj,de a te választott neveid nagyon durvák.
2017. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Nem tudjátok.
2017. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek a 2. valaszolóval, amiket te valasztottál elég durvák. Nekem ezek közül a Sándor, a Marcell és a Márton tetszik. A Flóriánról mindig a Flóra jut eszembe.
2017. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Flóriánt választanám, mert nektek, a szülőknek az tetszik. Így lenne legegyszerűbb megegyezni, mert ez kettőtök dolga és döntése.
2017. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szülők döntése. A nagyszülők örüljenek az unokának és ennyi, ti vállaltátok ti nevelitek majd így ez is a ti döntésetek.

Nekem a Márton a Marcell és aa Flórián is tetszik, a többi nem igazán.

Ha mindkettőtöknek a Flórián tetszik adjátok azt a nevet.

Esetleg keressetek híres embert akinek ez volt a neve, akkor látják h nem kell b*z*snak lennie a viselőjének.

2017. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A gyerek érdekében hallgass a férjedre kérlek.


Lehetne mondjuk Flórián Marcell.

2017. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a Flórián egy cseppet sem busysabb a Marcellnál vagy a Jácintnál.
2017. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Norman Bates ***** válasza:
Mi meg csak probalkozunk, de azt beszeltuk meg, hogy ket keresztnevet adunk, egyiket en valasztom masikat o. (Velemenyem szerint a t neveid kozul talan a Farkas van a jozanesz hatarain belul)
2017. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk anyos-apost leszarnam, de a Te neveid eleg bizarrak :(

Szoval a ferjed ket neve a legszebb, inkabb legyen divatneve mint csunya neve. A Florian nekem olyan "debiles", bocsi :( Olyan kis idiota, ha irhatok ilyet.

2017. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!