Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy sokszor veri a...

Normális, hogy sokszor veri a fejét a háta mögötti tárgynak?

Figyelt kérdés
8 hónapos lesz a kislányom, ha az etetőszékben ül pl. sokszor veri hátra a fejét a szék támlájának. Ezt csinálja a mobil leesésgátlóval is, ül előtte háttal, és veri neki a fejét. Látszólag fájni nem fáj neki. Miért csinálja? Más gyereke is csinált ilyet?
2017. ápr. 26. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy normális-e, nem tudom. De az enyém is csinálta néha. Főleg etetőszékben ha már úgy gondolta végzett. Altatás közben meg a matracba szemből.
2017. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Autizmus jele is lehet 😕
2017. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalis...az enyem is csinalta szinte mindenbe utogettte( 7-8hosan )ami a hata mogott volt...de csak ovatosan finoman..mintha jateknak venne. Most lassan 10 honapos es szinte teljesen elhagyta.
2017. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi fiunk is csinálta. De ő hamar rajott arra, hogy az etetoszékben, ha elég erősen csinálja, akkor haladni is tud így. Mialatt megpucoltunk egy almát, simán elment a konyha másik felébe. De ő a kanapén is dölöngélt, főleg ha álmos volt. Mi is aggódtunk miatta, de mindenhol nyugtattak, hogy ez természetes, hintázni is szeretnek a gyerekek és ez végülis az, csak hinta nélkül. 4 éves már és semmi baja, nem autista. Egyszerűen tetszett neki.
2017. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igazából manapság már minden lehet az autizmus jele... :/


köszi

2017. ápr. 26. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahaha azt hittem csak az enyem csinalja:D az enyem odamegy a komppal a radiatorhoz (hatrafele araszol) es nekinyomja a fejet. Nem uti. Es latszolag orul neki, ha elhuzom araszol vissza. Szerintem jatek.
2017. ápr. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!