Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te szülnél gyereket spermabank...

Te szülnél gyereket spermabankból, ha nem lenne férjed?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 19:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A "végső stádiumban" ha már nagyon a korosodáshoz közelítesz akkor igen. Más esetben szerintem megéri várni az igazira :) L
2017. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha arra gondolunk,hogy szándékosan csonka "családba" ha lehet így mondani,szülök egy gyereket,csak azért mert képtelen vagyok egy olyan embert találni akinek szívesen szülnék...?! Vagy ha azt nézzük,hogy van egy szuper állásom,havi 600 e ft-os fizum,és segítőkész nagy családom,tündéri nagyikkal...de már 40 éves vagyok,és tényleg nem találtam meg az igazit..de anyává akarok válni,mert ez fontos számomra... ?! ... nehéz kérdés.. én az "igazi" családba született gyerekre szavazok...van elég csonka család így is sajnos :( de nem vetném meg az egyedülálló pocakos anyukát se.. mindenki maga tudja mit bír el!
2017. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
nem, mert nem ismerem az alanyt..akkor inkabb randizgatnék, aztán ha jon egy olyan, akivel ha hosszabb tavon valami miatt nem is jarnek, de mondjuk latom hogy egeszsegss, nem alkoholista nem dohanyzik, jo lelku, ertelmes stb. akkor el mismásolnám a gyogyszert, atztan eltitkolnam elole a gyereket, felszivodnék gyerekestul. Persze ha eselyem se lenne randira, akkor maradna a spernabank
2017. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Biztos h nem.
2017. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem. De azért nem, mert ha már nem szerelemből szülök valakinek, akkor azért egy rakás elvárásom lenne legalább külsőleg, ami úgymond kompenzál ezért.
2017. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de azért 34-35 éves koromig várnék, hátha rátalálok a szerelemre.
2017. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mindig is vágytam gyerekre, és amúgy nehezen találtam társat (de most annál jobb!). Ha nem jött volna össze, lehet, hogy elgondolkodtam volna...bár inkább az örökbefogadás talán...
2017. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
52%

Nem. Inkább keresnék egy apukát, aki tetszik külsőre és belsőre és lenne a gyerekem apja. Ha akar, akkor részt vehet a gyermek felnevelésében.


Nem tudnék olyan férfinek gyereket szülni, akinek nem nagyon tudom, hogy milyen belső vagy külső tulajdonságai vannak. Magyarországon még egy képet sem mutatnak a donorról, úgyhogy ezt kizártnak tartom ezt az alternatívát. A "teherbe esek és felszívódok" alternatívát lepontoztátok, de inkább az, mint a spermabank. Ha nem kérek gyerektartást és nem tud róla, akkor ugyan olyan, mintha spermabankból vett mintával termékenyítenének meg, de lehet 2 évet és várni kellene rá és fizetni is kell érte.

2017. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Annyiból nem ugyanolyan, hogy a spermabankba valaki azért adja le az anyagot, hogy azt valaki, akiről ő semmi sem tud, majd egyszer használja. Nem az van, hogy nem is tud róla, hogy lehet neki egy gyereke valahol, aki amúgy lehet érdekelné, csak épp dugdossák előle + egyszer csak ha kattan valami anyunál meg nem mennek jól anyagilag a dolgok akkor mégis megjelenjen Benőkével, hogy helló emlékszel még rám? Kezdhetsz csengetni, mert a tiéd a gyerek..
2017. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!